Gerçek Medyumları Anlamak

Gerçek Medyumları Anlamak

Manevi ilimler arasında en sık rastlanmış olanları, ruh bilimci olarak da bilinen medyumlardır. Şüphesiz, her köşe başında medyum olduğunu iddia eden insanlar bulunmaktadır. Ancak bilinmelidir ki, medyumluk sanıldığı kadar basit ve her köşe başında bulunabilecek bir ilim değildir. Bu nedenle işlem yaptırmak için gerçek medyumları anlamak konusunda bilgi sahibi olmak, sizler için faydalı olacaktır.

Medyumlara başka hoca denmesinin sebebi, yüksek eğitimli ve mükemmel derecede iyi iletişim kurabilen kişiler olmasından kaynaklıdır. İyi bir iletişim, beraberinde iyi bir empati yeteneğini getirmektedir. Empati ise, bu kişilerin ilimlerini kullanmak üzere etik değerleri doğru ölçebilmelerini sağlamaktadır.

Gerçek Medyumların Nitelikleri

Medyum kelimesi, bazen geleceği görebilen kişi olarak düşünülmektedir. Hiçbir insan ya da hiçbir beşinci boyut varlık geleceği göremez veya tahmin edemez. Ancak medyumlar yoğun enerjileri ya da beşinci boyut enerji ile yoğun iletişim süreçleri sayesinde normal insanların yapamayacağı bazı şeyleri yapabilirler. Bunların başında ise büyü ve büyü bozma gelir. Ayrıca büyü olmadığında bile bu kişilerin enerjileri, ayırt edici derecede sempatik ve ikna edicidir.

İletişim kurduğunuz medyumlar, eğer size huzur yerine sıkıntı verebilecek bir iletişim dili kullanıyor ise şüphe duymak gerekebilir. Ve bir yanlış da, medyumların uzaktan işlem yapamayacağı konusudur. İnsan aklı ile düşünüldüğünde mesafeler pek çok şey için engel gibi görünüyor olabilir. Fakat cinlerle iletişim kurabilen ve onları rahmani yöntemler ile kullanabilen kişiler için zaman, mekan ve mesafe kavramları kaybolmaktadır.

Medyumlarda Aranan Özellikler Nelerdir?

Aranan nitelikler tamamen başvurma amacına bağlıdır. Kötü niyetler ile çıkılan arayışlarda, kötü niyetli işlemleri yapabilen ve yoldan çıkmış kişilerle karşılaşmak mümkündür. Gerçek bir medyumu anlamada en etkili yöntem, onun yapabileceğini iddia ettiği işlem değildir. Büyü dahil her olay ve her durumda mantık stabildir.

Büyü enerji ile kolayca açıklanabilen bir olay ya da bir durum olarak ifade edilir. 72 saatte geri getirme gibi yalan iddialara kesinlikle ve kesinlikle inanmamak gerekir. Mantık, zaman ile doğru orantıda bir çizgide ilerlemediğinde kabul edilemez bir gerçekliğe dayatıldığı anlamına gelir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here