Papaz Büyüsü

Gerçek Medyum Nedir

Pek çok şeye İnternet’in bize sağladığı imkanlar sayesinde hızlıca ulaşabilmemiz mümkün hale geldi. Ancak bu bazı açılardan çok iyiyken, bazı açılardan da çok kötü oldu. Çünkü tavsiye yolu ile kaliteli hizmet alabiliyor olmanın önemi unutuldu. Başka bir deyiş ile, İnternet ortamını kendisinin lehine kullanmaya başlayan bazı kötü niyetli sahte kişiler de türedi. Bu da insanların şu soruyu daha sık sormasını sağladı; Gerçek medyum nedir ve nasıl anlaşılır?

Gerçek bir medyum, ilim sahibi tecrübeli kişidir. Medyumik ilimler, kısa sürede öğrenilebilen basit ve ezbere teknikler değillerdir. Yıllarca, on yıllarda üzerlerinde hassas çalışmalar yürütmek ve öğretilenlerin yanı sıra yeni teknik ve yöntemleri keşfetmektir.

Gerçek Bir Medyumu Nasıl Anlarsınız?

Gerçek bir medyumu anlamanın en basit yolu, diğer her şeyin gerçekliğini anlamada kullandığımız yöntemlerle aynıdır. Dikkatle gözlemlemek ve tutarlık konusunda kişiyi inceleyebiliyor olmak. Kendisinin medyum olduğunu iddia eden pek çok kişi, bunu kanıtlayabilecek hiçbir şeye sahip değildir. Ancak gerçek bir medyum, emin olabilirsiniz ki bunu pek çok açıdan kanıtlayabilir.

Örneğin hocamız medyum Fikret, kendisine danışanların da iznini alarak onlara uyguladığı seansların video kayıtlarını almakta ve bunları tüm insanlığın hayrına olması için İnternet ortamında paylaşmaktadır. Bu da hocamızdan kuşku duyulmasının önüne geçen, ilmini kanıtlayan önemli bir materyaldir. Hocamızın uyguladığı seanslar, onlarca farklı kişi üzerindeki etkileri sayesinde kulaktan kulağa da yayılarak doğal bir ün ortaya koymuştur.

Sahte Bir Medyumu Nasıl Anlarsınız?

Çoğu sahte medyum, büyüyle bile yapılması mümkün olmayan şeyleri yapabileceğini iddia etmektedir. Basit bir örnek vermek gerekirse, daha önce tanışmadığınız birinin büyüle size aşık olması imkansızdır. Bu fizik kurallarına aykırıdır. Herhangi bir büyünün gerçek olabilmesi ve tutması için, büyü olmadan da o işin gerçekleşebiliyor olması için ”İHTİMALLER” olması gerekmektedir. Bu ihtimaller çok düşük olsa bile, mutlaka olmalıdır.

Yani sizi tanımayan birinin, size aşık olması gibi bir ihtimal yoktur. Ve bu büyü dahil hiçbir ilimle gerçekleştirilemez. Bunun gibi basit örnekler daha çok hale de getirilebilir. Detaylı bilgi almak için, hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişim kurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here