Fal Hangi Mantığa Göre Bakılır

Fal Hangi Mantığa Göre Bakılır

Falın hangi mantığa göre bakıldığı insanların faldan beklentisine ve falın çeşidine bağlıdır. Fal bakmaktaki mantık fal baktıran kişi ile falcı arasındaki enerji sonucu ortaya çıkar. Tüm bunların temelinde yüksek konsantrasyon yatar.

İnsanlar Neden Fal Baktırır?

Falın hangi mantığa göre bakıldığının insanların faldan beklentisi etrafında şekillendiğini belirtmiştik. İnsanoğlu meçhule karşı her zaman bir merak, bazen de korku duyagelmiştir. Fal baktırmanın nedeni de insanların hakkında fikir sahibi olmadığı geleceği yorumlamak ve doğru kararlar almaya çalışmaktır. Falın mantığı bunun üzerine kuruludur. İnsanlar aynı şekilde diğerlerinin görüşlerini bilemezler ve öğrenmek isterler. Bu da çeşitli fallar yardımıyla mümkündür.

Fal Bakmanın Temel Mantığı

Fal bakmanın temel mantığı, fallara göre farklılık göstermektedir. Örneğin kahve falı bakmanın mantığı fal baktıranın geleceği hakkında fikir edinmekken yüz falı bakmanın mantığı ise fal baktıranın kişilik özelliklerini aydınlatmaktır. Aynı şekilde tarot falı bakmanın mantığında ise geçmiş, şimdi ve geleceği harmanlayarak aşk, para, psikoloji, kariyer ve karar alma sürecinde yardımcı olmak vardır. Örneklerde belirtildiği üzere falın hangi mantığa göre bakıldığında falın amacı önemli rol oynar.

Fal Baktıran ve Falcı Arasındaki İlişki

Fal bakmanın mantığındaki diğer önemli etken ise fal baktıran ve falcı arasındaki ilişkidir. Fal baktıran kişi ve falcı arasında oluşacak enerji çok daha kesin ve net fallar doğuracaktır. Enerji bağının olmadığı fallar, fal baktıranı mantıksız bir fal sonucuna sürükler. Falın mantığında bu enerji saklıdır. Falcının kuracağı enerji bağıyla kuvvetli yorumlar yapılması ve sonuçlar çıkarılması mümkündür. Burada dikkat edilmesi gereken enerji düzeyi yüksek ve enerji bağı oluşturabilecek tecrübeli falcılar seçmektir. Bu sayede falın mantığı kavranarak fal baktıranın amacına yönelik en doğru sonuç ortaya konacaktır..

Falda Konsantrasyonun Önemi

Fal baktıran kişinin fala inanmaması falın mantığına aykırıdır. Falın hangi mantığa göre bakıldığını kavramak için fal baktıranın yüksek konsantrasyona ihtiyacı vardır. Fal baktıran niyetine odaklanmalı, falcıya güvenmeli ve büyük bir konsantrasyon içinde falın gerekliliklerini yerine getirmelidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here