Eşleri Ayırma Büyüleri

Eşleri Ayırma Büyüleri

Eşleri ayırma büyüleri hem eşlerden biri tarafından istenebilir hem de dışarıdan birinin kıskançlığı nedeni ile yapılabilir. Burada niyet iyi ya da kötü şeklinde nitelendirilemez. Toplumumuzda negatif köklü kelimelere iyi ya da kötü etiketleri takmak üzerine sık karşılaşılan bir alışkanlık vardır. Ancak sürekli eşinden psikolojik ya da fiziksel şiddet gören birinin, eşinden ayrılmak istemesi yanlış değildir. Bu gibi durumlarda ayrılığa giden yolların tamamı kapanmış olabilir. Eşinden tehdit alıyor olabilir. Boşanma konusunun bile açılmasından çekiniliyor olabilir. Bu durumda eşleri ayrıma büyüleri iyi midir kötü müdür?

Eşleri Ayırmak İçin Büyüler

Eşleri ayırmak için yapılan büyüler pek çok çeşide sahi olabilir. Genellikle bu çeşitler büyünün uygulandığı dile ve kullanılan ana malzemesine göre değişir. Ancak onlarca farklı çeşitte yapılabiliyor olması, bunlardan birinin seçilip yapılabileceği anlamına gelmez. Eğer öyle bir durum olsaydı, zaten onlarca büyü çeşidi de olmazdır. Çok farklı çeşitlerde büyü yapılabiliyor olmasının nedeni, buna açıkça ihtiyaç duyuluyor olmasıdır.

Sonuç aynı olsa bile, sonuç kelimesini belirleyen süreç ayrıca beraberinden pek çok açıdan sonucun detaylarını ve hassas yanlarını da belirler. Bu yüzden toprak ile yapılan büyüler ile bitkiler ile yapılan büyülerin aynı olmadığını bilmek gerekir. Burada belirleyici olanın uzman medyum olduğunu da unutmamak gerekir. İnternette bulduğunuz tariflerle büyü yapmayı denemeniz halinde, yaptığınız en küçük bir hata ile çok kötü duruma düşebilirsiniz. Ayrıca bu kötü durumdan sizi en iyi medyumlar bile kurtarmakta zorluk çekebilir. Bu, cerrah olmadan ameliyata gitmek gibidir. Bunda başarılı olmanız imkansızdır.

Eşleri Ayıran Büyülerin Etkileri

Ayrıma büyülerinde ortaya gerçekten saf bir kötülük varsa, etkiler ağır olabilir. Kötü niyetle yapılan ayırma büyülerinde eşlerin birbirleri ile kavga etmeleri ve tahammülsüzlük nedeniyle huzursuzluk yaşamaları mümkündür. Süreç o kadar yoğun geçer ki, tarafların her ikisi de bundan aşırı derecede yorgun düşer ve ayrılığın tek çare olduğun inanmaya başlarlar. Ancak bu sadece, kötü niyetle yapılan büyülerde geçerlidir.

Herhangi bir etki olması istenmeksizin yapılan ayırma büyülerinde ise, sulh yolu ile ayrılık yaşanmaktadır. Detaylı bilgi için hocamızı arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here