Eşlere Yapılan Bağlama Büyüsü

Eşlere Yapılan Bağlama Büyüsü

Eşlere yapılan bağlama büyüsü iki türlüdür. Birincisi eşlerin ayrılması için, başkasının yaptığı bağlama büyüsüdür. Yani bunu şöyle açıklayabiliriz. Var olan bir evlilikte, büyüyü yaptıran kişi eşlerden birisini kendine bağlamak ister. Böylece büyü yapılan kişi eşinden soğur ve başka birisine ait olmak ister. Bunun niyeti hem ayırma hem bağlamadır.

Ancak kötü giden evliliklerde, eşin aldatmaya meyil etmesi ya da evinden uzaklaşması veya eşine soğuması durumunda yuvayı kurtarmak için de bağlama büyüsü yapılabilir. Bu da tamamen iyi niyet barındıran bir büyü çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Eşleri Ayıran Bağlama Büyüleri

Bağlama ve ayırma kelimesi yan yana geldiğinde biraz tuhaf duruyor olabilir. Ayıran bağlama büyüsü mü olur diye soranlar da olabilir. Elbette olabilir. İnsan ilişkileri dünyanın en karmaşık şeylerinden birisidir. Doğanın karmaşıklığını bile belirli ölçülerde anlamak mümkünken, insan ilişkilerini ya da arzularını veya tutkularını anlamak aynı ölçüde mümkün değildir.

İki kişi arasındaki bağı kopartıp, kişinin başkası ile arasında bağ olması anı zamanda birine bağlanırken diğerinden ayrılması anlamına gelir. Buna da eşleri ayıran bağlama büyüleri şeklinde yaklaşılabilir. Mükemmel ve kusursuz giden pek çok ilişkide üçüncü bir kişinin bu gibi manevi uygulamalar kullanarak eşlerin üzerinde ayrılık etkisi yarattığı yüzyıllar boyunca bilinen bir gerçektir.

Eşleri Birleştiren Bağlama Büyüleri

Herkesin evliliği ya da ilişkisi belirli nedenlerle daha kötüye gidebilir. Bu kötüye gitme durumunun önünde geçmek için ilişkide doğru iletişim süreçlerini yakalamak ve hoş görülü olmak oldukça mühimdir. Çünkü çoğu problemin üstesinden gelmek için, açık gönüllülük yeterli olacaktır. Ancak bazı durumlarda da her yol denenmiş olmasına rağmen, sulh ya da evliliğin daha iyiye gidebilmesini sağlayan bir durum ortaya çıkmayabilir. Bunda herhangi bir suçlu aramak yersizdir.

Burada sebep daha önce yaşanmış olayların akıldan çıkamıyor olması olabilir, dışarıdan birinin manipülasyonu olabilir. Ailelerin araya giriyor olması olabilir. Ya da bunlar gibi binlerce farklı sebep olabilir. Eşleri birleştiren bağlama büyüleri de bu gibi durumlarda yapılır. İşlem tamamen rahmani ve iyi niyetli bir işlem olduğu için hiçbir yan etkisi söz konusu değildir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here