Eşi Geri Getirme Büyüsü

Eşi Geri Getirme Büyüsü

Eşi geri getirme büyüsü, bitmiş evlilikleri yeniden başlatmak ya da bitmek üzere olan evliliklerdeki problemleri kalıcı olarak çözme niyeti olan bir büyü işlemidir. Bir yuvanın yıkılması, sadece iki kişiye zarar vermez. Bununla beraber tarafların ailelerine ve eğer varsa çocuklarına da zarar verir. Yıkım hem fiziksel, hem duygusaldır. Böyle bir yıkım, bir kişi için diğerine göre daha şiddetli hissediliyor da olabilir.

Bu nedenle eşi geri getirme büyüsü iyi niyet barındıran ve şartları yeni bir seviyeye çekmeden eski hayatın yeniden elde edilmesini sağlayan bir işlemdir. Niyetteki temizlik, kişiler için de temiz bir şekilde hissedilecektir.

Eşi Geri Getirmek İçin Büyü

Eşi geri getirmek için büyü yapımı hakkında internette sayısız bilgi bulunsa da, evde yapılabileceği iddia edilerek paylaşılan dökümanların tamamı hurafeden ibarettir. Ancak sadece hurafenin de en tehlikelisi olan, gerçek bilgiye yakın sahte bilgi paylaşılmasıdır.

Bilgisiz kişilerin yapmaya çalıştığı işlemler, onların manevi enerji duvarlarına beşinci boyut enerjisel varlıklara karşı savunması hale getirir. Enerji ile uğraşırken insanın bu anlamda kendini savunması mümkün olmayabilir. Bu yüzden bir ritüelin binbir çeşit detayı bulunur ve bu yüzden bu bir ömür harcandığında bile zorlu bir yolculuktur. Danışmanlık almadan ve uzmanların yardımı olmadan yapılması mümkün olmadığı gibi, musallat vakaları ile de karşılaşılabilir.

Eşi Geri Getiren Kuvvetli Büyüler

Burada kuvvet kelimesi, ilmin sahibi kişi ile alakalıdır. Ayrıca izlenecek yol da işlemin tüm etkilerini ya da kuvvetini belirleyecek olan faktördür. Eğer kişide koruma büyüsü varsa, ailesinden kalan bir işlem varsa, önce bunun aşılması gerekir. Daha sonra geri dönmesi için işlemler yapılır. Ve aynı terk edilme durumunun tekrar yaşanmaması için bağlama büyüsü gibi uygulamalar da eklenebilir. Ya da bunların hiçbirine gerek kalmaksızın basit uygulamalar ile kişinin sadece geri dönmesi de sağlanabilir.

Burada önemli olan ayrılığın sebebi ve bu sebebin ortaya çıkardığı sonuçtaki kırgınlığın büyüklüğüdür. Her zaman söylediğimiz gibi, büyü ezbere yapılabilen bir ilmi temsil etmez. Bu tamamen kişiye özeldir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here