Bağlama Büyüsü Çeşitleri

En Tehlikeli Büyüler Hangileridir

Bir büyüyü tehlikeli yapan şey, şüphesiz ki o büyünün sadece ismi değil aynı zamanda niyetidir. Bazı büyüler diğerlerine göre çok daha tehlikeli olsalar bile, kişilerin bu uygulamaları hangi niyetle yaptığı hususu bundan çok daha büyük önem arz edebilir. En tehlikeli büyüler bu nedenle, büyülerin yapılma amacına göre de incelenmelidir.

Kara büyü kelimesi, tek bir büyüyü ya da tek bir amacı tasvir etmez. Aksine kara büyüyü kapsayan yüzlerce ve hatta unutulan antik ritüeller de dahil edildiğinde binlerce farklı işlem söz konusu olabilir. Bir büyünün, karanlık enerji kullanılarak yapılıyor olması, tek başına bile onu tehlikeli yapmaya yetecektir. Nitekim negatif enerji evrende hızla yol alır. Ayrıca pozitif enerjiye göre kat ve kat daha şiddetli ortaya çıkacaktır. Bu nedenle kara büyüler, diğer büyülere kıyasla çok daha etkili, çok daha hızlı ve çok daha şiddetlidir. Fakat ortaya çıkan enerjinin şiddetli olması, ayrıca onu dengesiz hale de getirmektedir. Bu sebeple hayırlı olan hiçbir iş için kara büyü yapılması mümkün değildir.

En Tehlikeli Kara Büyüler ve Çeşitleri

Ölüm Büyüsü: Ölüm büyüsünde ölüm kelimesi fiziksel bir ifade değildir. Kişinin bedeni değil, ruhu yavaş yavaş eriyerek yok olma noktasına kadar gelir. Bu nedenle kişi kendisini asla hayattaymış gibi hissetmez. En tehlikeli büyülerden biridir. Kişi sadece büyünün amacından değil, aynı zamanda tüm kara büyü etkilerinden muzdarip olacaktır.

Sabun Büyüsü: Sabunlara üflenerek yapılan bu büyü, direkt olarak nesnelerle yapıldığı için etkisi oldukça yüksektir. Ölüm büyüsü ile neredeyse aynı amaçlar için uygulanır ve sadece kişilere değil, hanelere de yapılabilir. Aynı aynı soy ismi taşıyan doğmamış kişiler için bile bunun etkisi olabilir.

Papaz Büyüsü: Papaz büyüsü tek başına tehlikeli bir büyü değildir. Çünkü papaz büyüsünü yapmanın birden fazla yolu ya da yöntemi bulunur. Karanlık enerji mecburi değildir. Bu sebeple arada kalmış bir işlemdir. Ancak kötü niyetle kullanıldığında etkileri durdurulamaz derecede şiddetli ya da korkunç olabilir.

Bilinen en tehlikeli büyüler, bu şekildedir. Daha fazla bilgi almak için, iletişim bölümünde bulunan numaradan hocamızın bizzat kendisini arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here