En Etkili Bağlama Büyüleri

En Etkili Bağlama Büyüleri

En etkili bağlama büyüleri, metotsal anlamda üzerinde en çok bilgi edinebildiklerimiz ve ortaya en fazla enerji çıkaranlar şeklinde tarif edilebilir. Örneğin Süryani ve papaz büyüsü işlemleri ile yapılan büyüler, amaçları ne olursa olsun inanılmaz derecede etkililerdir. Ancak bu büyüler, sadece iki kişi arasında aşk ortaya çıkartmak gibi basit bir amaç uğruna uygulanmayacak kadar zorlu, karmaşık ve vakit alan işlemlerdir.

Bu nedenle, şartlar düşünüldüğünde hangi büyünün daha etkili ve daha hızlı sonuç vereceği üzerine düşünmek daha doğrudur. İmkansıza yakın bir durum için beklentiye giriliyor ise, Süryani ve papaz işlemleri elbette seçenek olarak görülebilir. Fakat daha basit durumları çözmek için, bu kadar karmaşık işlemlere gerek duyulmaz.

Hangi Bağlama Büyüsü Çeşitleri Etkilidir

Bağlama büyüsü yapmanın temel aşamada iki farklı yolu vardır. Rahmani yöntemler ve şeytani yöntemler. Kara büyülerin etkileri, yapıldıkları an ortaya çıkar ve kişiye nüfuz etmesi birkaç saat kadar kısa süreler ile tarif edilebilir ya da tanımlanabilir. Bunun sebebi, kara büyülerin enerjisinin negatif yüklü olmasından kaynaklıdır. Negatif yükün daha yüksek enerji ortaya çıkardığını daha önce de belirtmiştik. Ancak bunlar, şeytani yöntemler olarak bilinir.

Ülkemizde rahmani yöntemler daha yaygın olsa da, rahmani yöntemleri uygulayabilme yetisine sahip medyum ya da hoca sayısı son derece azdır. Bu yöntemleri uygulamak için, inanç, ilim ve dini bilgi de gerekmektedir. Ancak ve ancak hocamız gibi yüksek ilim sahibi kişiler tarafından gerçekleştirilebilir.

Büyülerin Arasındaki Etki Farkları Nelerdir

Kara ve ak büyüler arasındaki etkilerin bariz farkları elbette vardır. Ak büyülerde sadece ortaya amaçlanan durum çıkar ve kişi ya da kişiler üzerinde çok ciddi belirtiler olmaz. Hatta hiçbir belirti olmaz şeklinde genelleme de yapılabilir.

Ancak kara büyülerin enerjileri, insanların her zaman kaldıramayacağı kadar fazla ve yoğundur. Bu da ruhun üzerinde aşırı bir baskı ortaya çıkarabilir. Bu yüzden büyü yapılan kişi bağlanma hissiyle beraber ruhsal anlamda bir çöküntü de duyabilir. Her zaman rahmani yöntemlerden yana olmak çok daha faydalı sonuç verecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here