Domuz Büyüsü

Domuz Büyüsü

Domuz büyüsü ve domuz yağı büyüsü birbirinden farklıdır. Eski dönemlerde domuz yağı bazı evlerin kapısına ya da zeminlerine sürülürdü. Bu yağlar tılsımlar ve büyüler eşliğinde lanetlenirdi. Ve bu lanetin olduğu evlerde huzur asla olmazdı. Ancak büyüler kişilere değil, mekanlara tutardı. Evde bulunan ya da yaşayan her kim olursa olsun, etkisi inanılmaz yüksek olurdu. Fakat domuz büyüsü bu uygulamadan farklıdır.

Bu uygulamada durum, büyünün yağ ile değil hayvanın kendisi ile yapıldığı bilinir. Öncelikle domuz kurban olarak adanır. Bu tamamen inanca hakarettir ve cinler ile anlaşma yapmak için kullanılabilir. Daha sonra hayvanın bazı organları gömülerek, bazı büyülü okumalar gerçekleştirilir.

Domuz Büyüsü Nedir

Büyüde amaç yine bir mekanı, yaşanamayacak hale getirmektir. Etkileri o kadar güçlüdür ki, bozulmadığı sürece onlarca insanı hatta küçük bir köyün tamamını bile zehirleyebilir. Lanetli ve yasaklı büyülerin başında gelir. Neredeyse hiçbir medyum, bu kadar ileri gidemez. Böyle büyüleri yapmış insanlar, insanlıktan artık resmen çıkmış olarak kabul edilir.

Domuz yağı büyüsü sıklıkla uygulanırken, kimse domuz büyüsünü bir enerji aracı olarak görmez. Yine de çok büyük kin ve öfkenin olduğu durumlarda, bu büyünün ülkemizin bazı yerlerinde uygulandığı görülmüştür. Büyü bozulduktan sonra bile etkilerini sürdürmeye devam eder. Birini, bir mekanı terk etmesi için yapıldığı ya da bir yerde yaşayan insanların birbirlerine düşmesi için yapıldığı rastlanmıştır.

Domuz Büyüleri Nasıl Yapılır

Şeytani varlıklara adanan domuzun, her organı ayrı ayrı çıkarılır. Organlar çıkarılırken uzun süren Süryanice okumalar yapılır. Her organ en az bir kere kara büyünün lanetiyle tılsımlanır. Hayvanın organları ve bazen uzuvları, tek tek büyülü çarşaflara sarılır. Bu çarşafların üzerinde bazı motifler görmek mümkündür.

Son aşamada büyünün yapılması planlanan evin bahçesine, tuvaletinin altına ya da eve çok yakın bir yere tüm parçalar yeniden çeşitli okumalar eşliğinde gömülür. Son derece korkunç bir süreçtir. Sadece ruhları lanetli kişilerin uygulamıştır. Günümüzde eşine pek fazla rastlanmamıştır. Nasıl yapıldığını bilen kişiler olsa dahi, kimse böyle bir uygulamayı hiçbir şart altında yapmak istemeyecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here