Definelerdeki Papaz Büyüsü

Definelerdeki Papaz Büyüsü

Definecilerin sık sık karşılaştığı durumlardan biri de, gömülere yapılan koruma büyüleridir. Pek çok kişi defineyi çıkartmak için oraya papaz büyüsü yapılması gerektiğini düşünür. Ancak bu tamamen yanlıştır. Burada bulunan gömüyü koruması için papaz büyüsü çok daha önceden yapılmıştır ve buraya ulaşmak isteyen kişilerin büyüyü bozma üzerinde hareket etmeleri gerekir. Definelerdeki papaz büyüsü özellikle bizim coğrafyamızda sık karşılaşılan durumlardandır.

Coğrafyamızın tarihi ve kültürünün büyü ile yakından ilgili olması nedeniyle, burada yaşamış olan eski medeniyetler de gömülerini bu gibi büyüler aracılığı ile korumayı tercih etmişlerdir. Bozmasının zor olması ve etkilerini çok kuvvetli olması nedeniyle korunmakta olan defineye erişmek gerçekten çok zordur.

Papaz Büyüsü Defineleri Korur Mu?

Bunun cevabı kesinlikle evettir. Yapılan büyü, defineyi koruması için bazı beşinci boyut varlıkları oraya bağlayabilir. Defineye ulaşmak isteyen kişiler, büyü bozulmadan önce bunu asla gerçekleştiremezler. Definenin yeri bu varlıklar tarafından değiştirilebilir ya da henüz hiç bu kadar yaklaşamamışken bile bu insanlar ciddi şekilde korkutulabilir.

Bazı eski antik kentlerde insanların kendilerini tuhaf hissetmesinin nedenlerinden biri de budur. Orada gerçekleşmiş olan koruma büyüleri hala geçerli değillerse bile enerjileri mutlak suretle hissedilebilir haldedir. Daha tenha yerlerde ise neredeyse hiç zarar görmemiş ve bozulmamıştır. Bu yüzden definecilik, sadece gömüyü bulmak ile ilgili değildir.

Korumayı Bozmak İçin Definelere Papaz Büyüsü Yapılır Mı?

Hayır, korumaları bozmak için definelere papaz büyüsü yapılmaz. Zaten söz konusu büyü papaz büyüsüdür. Korumayı atlamak için farklı büyüler yapılabilir ya da yapılan büyüyü bozmak üzerine bir yol izlenebilir. Çoğunlukla bu tip yerlerdeki büyüleri bozabilecek kişi sayısının sınırlı olması nedeniyle ve pek çok ilmi uzmanın bu konuda çekimser olması nedeniyle imkanlar da kısıtlıdır.

Yine ilk tercih edilen ya da denenen durum, bölgedeki enerjinin stabilize edilmesi üzerine uygulanan durumlardır. Bunlar geçici ve etkisiz çözümler olduğu için genellikle sonuç başarılı değildir. Papaz büyüsü konusunda uzman olan hocamızdan konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizzat kendisine ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here