Mutluluğu Bulmanın Yolu

Cinsellik Bağlama Büyüsünün Etkileri

Sayısız bağlama büyüsünün bir çeşidi olan cinsellik bağlama büyüsünün etkileri, her iki cinsiyet üzerinde de geçerlidir. Bu genellikle iyi amaçlar için yapılmaz. Hatta genellikle değil, hiçbir zaman iyi amaçlar için yapılmaz. Cinsellik bağlama büyüsünden etkilenen kişi, büyü bozulana dek eşine karşı cinsel istekte bulunamaz. Ancak büyünün uygulanması sırasında bazı değişiklikler olabilir.

Yani kişi, sadece eşine karşı isteksiz olabileceği gibi bazen de herkese karşı isteksiz olabilir. Bu isteksizliğin gerçekleşmesi de kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Örneğin konu ya da eylem cinselliğe geldiğinde, büyü yapılan kişi kendisini çok huzursuz hissedebilir veya midesi bulanabilir. Herkeste genellikle farklı etkiler ortaya çıkmaktadır.

Cinsellik Bağlama Büyünün Yan Etkileri Olur Mu?

Cinsellik bağlama büyüsü bir kara büyü olduğu için, elbette yan etki olması ihtimali söz konusudur. Pek çok kişide, istenen durumlar dışında bir olay gerçekleşmez. Ama cinsellik bağlama büyüsü yapılan bazı insanların korkunç kabuslar gördüğü gözlemlenmiştir.

Bunun yanı sıra depresyona girme, sevdiklerinden uzaklaşma, özgüvenin zarar görmesi ve kendini yetersiz hissetme gibi durumlar da ortaya çıkabilir. Cinsellik büyüsü bozulmadığı sürece, eğer büyü yapılan kişi evliyse evliliğin son bulmasına kadar pek çok kötü olay ve durumla karşılaşılabilir. Ayrıca bu büyü, aileden miras kalabilmektedir. İntikam amacıyla yapıldığında, ailede birinden başka birine geçip etkilerini onun üzerinde de sürdürebilir. Pek çok büyünün aileye kalması mümkündür.

Cinsellik Bağlama Büyüsü Bozulabilir Mi?

Cinsellik bağlama büyüsünü bozabilmek için, önce bunu fark etmek önemlidir. Üzerinde büyü olan çoğu insan bunu fark etmekte güçlük çekebilir. Ancak doktor yardımı ile çözemediğiniz sorunlar olduğunda, bu gibi şeylerden şüphelenmek önemlidir. Yine de cinsel isteksizlik durumu tamamen tıbbi bir durum da olabilir. Bu yüzden mutlaka ama mutlaka doktorlara başvurulması gerekmektedir.

Önce doktora gitmeden, medyum ve hocalara görünmek büyük bir yanlıştır. İlk tercih daima modern tıbbın mucizeleri olmalıdır. Fiziksel hastalıkları büyü ile gidermek mümkün değildir. Büyü, manevi sorunlar içindir. Detaylı bilgi almak ve danışmanlık almak için, iletişim bölümündeki numaralardan iletişim kurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here