Büyünün Tuttuğunu Anlama Yolları

Büyünün Tuttuğunu Anlama Yolları

Büyünün tuttuğunu anlama yolları sadece büyü yapan ya da yaptıran kişi ile ilgili değildir. Çevresinden biri tarafından kendisine büyü yapıldığını veya yapılabileceğini düşünen kişiler tarafından da bu durumdan hızla kurtulmak için son derece önemli olabilir. Büyü de diğer tüm durumlarda olduğu gibi erken teşhis edildiğinde, problemin giderilmesi üzerine yapılacak olan tüm çalışmalar da daha hızlı ve daha etkili olacaktır.

Basitçe aslında anlama yöntemleri belirtileri ve etkileri izlemek ile ilgilidir. Bunun dışında normalde şiddetli bir hızla gerçekleşmesi mümkün olmayan durum ya da olaylar da büyüye işaret ediyor olabilir. Bazen hayatımızda asla anlam veremediğimiz değişiklikler yaşanabilir. İyi ya da kötü bu değişikler, enerji ile alakalı olabilmektedir.

Büyünün Tuttuğunu Anlamada Etkin Yöntemler

Belirtileri izlerken özellikle kötü niyetle yapılan çoğu büyüde ortak durumlar ortaya çıkmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir;

  • Kişinin kendisi ve çevresindekiler, büyük bir değişiklik gözlemleyebilir.
  • Normalde verilmeyen tepkilerin veriliyor olması ve bu tepkilerin aşırıya kaçıyor olması büyüye işaret olabilir.
  • Kaygı bozukluğu hissetmek ve olur olmaz her durumda panik içinde olmak.
  • Takip edildiğini hissetmek ve gerçekte başkalarına görünmeyen şeyler görmek ya da gördüğünü iddia etmek.
  • Hiçbir hastalık olmamasına rağmen kişinin kendisini hasta ya da aşırı halsiz hissetmesi. (Bu durumda önce mutlaka doktora gidilmeli ve tüm tetkikler doktor eşliğinde yapılmalıdır. Hastalık önemli bir konudur ve bu gibi konuların ehli kişiler doktorlardır. Kesinlikle ve kesinlikle hastalık gibi konularda önce başvurduğunuz kişiler hocalar veya medyumlar olmamalıdır.)

Büyü Tutmazsa Ne Olur?

Bir büyünün ikinci kere deneniyor olmasının, onun başarı şansını azaltacağına dair yaygın bir inanış vardır. Bu tam olarak kanıtlamamış olsa da, bu inanca sahip kişilerin sayısı hafife alınamayacak kadar fazladır. Bu yüzden büyü dikkat ve tecrübeyi birlikte istemektedir.

Evde büyü yapmayı deneyen kişiler de başarıya ulaşamadıklarında, büyünün bir uzman tarafından tekrarlanıyor olması da kişi veya kişiler için başarı şansı düşük bir durummuş gibi algılanabilmektedir. Kanıtlı bir durum olmasa da yaygın bir inanış olmasının arkasında güçlü etkenler olduğu düşünülmektedir. Tüm soru ve sorunlarınız için hocamızı arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here