Büyünün Kötü Sonuçları Olur Mu

Büyü dendiğinde insanlar önce birkaç saniye sessizleşip, daha sonra da aslında gerçek olmayan fakat halk arasında sık dile getirilmesi nedeniyle gerçek olduğu düşünülen pek çok cümleyi kurabilir. Büyü, birçok şeyi gerçekleştirmenin birçok yolundan sadece birisidir. Ancak bir olay ya da durumun gerçekleşmesi için sayısız sebep olabilir. Büyü ise, bu sebeplerden yaşanması ihtimali en güçlü olanın yaşanması için evrenin düzeninde küçük manipülasyonlar yaratmak için kullanılır. Buna bazı insanlar enerji manipülasyonu ya da enerjiye yön verme sanatı adını da verebilmektedir. Büyünün kötü sonuçları olur mu sorusunun cevabı ise, yapılan büyüye ve büyünün yapılma amacına göre değişebilmektedir.

Eğer bir büyü, yapılan kişide kötü sonuçlar ortaya koyması için yapılıyor ise o halde elbette büyünün kötü sonuçlar doğurması da oldukça beklenilir olacaktır. Eğer büyü bir insanda sadece sevgi ve aşk gibi duygular ortaya çıkartması için yapılıyor ise, o halde büyünün kötü sonuçlar doğurması da istisnai durumlar dışında beklenemez. Her büyü iyidir ya da her büyü kötüdür demek, doğru değidir.

Büyüden Geri Dönüş Olur Mu?

Evrende pek çok şeyden geri dönüş olduğu gibi, büyüden de vardır. Büyüden korunmak için de, yapılan büyüden kurtulmak içinde pek çok yöntem kullanılabilir. Ancak bu, o kadar da kolay bir süreç değildir. Büyü yapmak ne kadar zorsa, büyü bozmak da o kadar zordur. Hatta bazı kara büyüler ve lanetli büyüler o kadar zorludur ki, üzerinde günlerce belki haftalarca hiç durmaksızın uğraşmak gerekebilir.

Bu yüzden büyü yaptırmadan önce iyi düşünülmesi gerektiği gibi, büyü hakkında da yeterli bilgiye sahip olunması da gerekmektedir.

Büyüde Beklenmeyen Durumlar

Büyüde beklenmeyen bir durum ya da edilen niyetin dışında bir durum gerçekleşmesi için, şiddetli ve kontrol edilemez bir enerji açığa çıkması gerekir. Ki bu tarife en sık uyan büyüler, kara büyülerdir. Kara büyülerde durumu ya da sonucu tam olarak önceden kestirebilmek her zaman mümkün değildir. Detaylı bilgi almak ve danışmanlık almak için, hocamızı arayabilir ya da yazarak danışmanlık alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here