Büyülerin Bilinen Etkileri

Büyülerin Bilinen Etkileri

Büyü herkesin üzerinde aynı etkileri ortaya koymaz. Çünkü herkesin üzerinde aynı ritüel ve aynı niyet olması mümkün değildir. Yine de büyü antik bir bilim olduğu için, pek çok etki resmen belirtiler listesinde kendi yerini almıştır. Büyülerin bilinen etkileri hakkında bilgi sahibi olmak, büyü gibi bir durum ile karşılaşıldığında erken önlem alma üzerinde faydalıdır. Bazen bu duruma uzun süre maruz kalan kişilerde, büyük oranda ruhsal hasar görülmektedir. Bazı insanlar sanrılar görebilir ve çevreleri tarafından deli muamelesi bile görebilirler. Bazı insanlar ellerinde olmadan çevrelerine nefret kusabilir ve yalnızlaşabilirler.

Bir yakınınız ya da kendi üzerinizde bu etkiler baş gösterdiğinde, eğer önlem almak için yeterince vaktiniz yoksa bunu çok geç fark edebilir ve hayatınızdan vakit ya da insan kaybedebilirsiniz. Enerji gerçek pek çok durum ya da olayı işaret eder. Bunun üzerinde inanç sahibi olmak ya da olmamak, yaşanabilecek durumları değiştirmez. Tıpkı evrende var olan diğer her şey üzerinde etkisi olduğu gibi, insanlar üzerinde de enerji büyük rol oynar.

Büyü Yapılmış Kişilerde Olası Durumlar

Büyülerin bilinen etkilerini listelemek gerekirse, şu durumlardan söz edebiliriz;

  • Sürekli aynı rüyaları görmek ya da her gece devam eden film gibi rüyalar görmek. Normalin çok dışında üst üste ağır kabuslar görmek. Kara basanlar ile çok sık uyanmak.
  • Sağlıklı bir ruh halinde olunmasına rağmen, sürekli takip edildiğini hissediyor olmak. Normalin dışında bir enerjisel varlığın hemen yanı başınızda olduğunu hissediyor olmak.
  • Öfke nöbetlerini aşırı şekilde yaşamak ya da tepki gösterilmesi gereken olaylara karşı aşırı duygusuz veya tepkisiz kalmak.
  • Aile bireylerinden uzaklaşmak. Önceden çok sevdiğiniz insanlara karşı hiçbir duygu beslememek.
  • Aniden her şeyin ters gitmeye başlaması. Ve bu ters giden durumların, gerçekte yaşanamayacak kadar fazla üst üste gelmesi.
  • Güneşten, dışarıya çıkmaktan, sudan ve topraktan çekinmek. Günlerce duş bile almadan vakit geçirmek. Dışarıya çıkma isteğinin hiç olmaması. Asosyal yaşantıyla kendini kapatmak.
  • Sanrılar görmek. Görülen şeylerin gerçeklikten ayırt edilememesi (ki bazı durumlarda bunlar gerçek olabilir)

Şeklinde bilinen etkiler sıralanabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here