Büyü Nasıl Bozulur

Büyü nasıl bozulur konusunda verilebilecek net bir tarif bulunmamaktadır. Bu konuda büyü etkilerini zayıflatmak üzerine yapılabilecek enerji çalışmaları elbette bulunmaktadır. Ancak bir büyüyü yapmak ya da bozmak konusunda uzman olmak kelimenin tam anlamıyla en büyük gerekliliktir.

Bir medyum tarafından yapılmayan büyüsel işlemler ters tepebilir. Ve bir medyum ya da bir hoca tarafından bozulmayan büyüler de büyünün etkilerini gidermek yerine artırabilir. Dikkat ve uzmanlık, enerjisel uygulamalar konusunda asli öncelik olarak görülmelidir.

Büyü Bozarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doğru adımları attığınız düşünürsek ve bir hocaya danıştığınızı var sayar isek, bu süreç boyunca danışılan medyumun önergelerine uyulması gerektiğini bilmelisiniz. Bunun antik çağlardan gelen karmaşık bir ilim olduğunu bilmeli, buna göre hareket etmelisinizdir.

Bu ilimlere gizli ilimler denmesinin sebeplerinden biri de, yapılışı ve bozuluşu aşamasında bilinenlerin modern çağa kadar gizli tutulmasıdır. Böyle ilmi bir konuda internet üzerinden yapılan araştırmaların tek başına sonuç vermesi mümkün olarak görülmemelidir. Pek çok kişinin yanılgısı, basite indirgenmiş birkaç yazının sonucunda kendi kendilerine ilmi konularda işlem yapma özgüveni bularak problem yaşamasıdır.

Büyü Bozmada Uzman Medyumlar

Hocamız özellikle rahmani işlemler ve büyü bozma konularında sayısız referansı bulunan bir hocadır. Seanslarını yüz yüze gerçekleştirebilir ya da gerekli görülmediği takdirde veya imkanlar el vermediğinde uzaktan görüntülü konuşma gibi yöntemler aracılığı ile de seans gerçekleştirebilmektedir.

Öncelikle kişinin üzerinde ne olduğunun bilinmesi gerekir. Cin musallatı, büyü veya negatif enerji pek çok seçenekten sadece birkaçıdır. Eğer kişinin üzerinde cin musallatı varsa ve eğer hasbelkader bir cin kişiye aşık olduysa, kişinin çevresindekiler de bundan büyük ölçüde zarar görebilir. Bu nedenle teşhisi koyacak kişinin uzman medyum olduğunu bilmeniz gerekir. Ne olduğunu bilmeden, na uygun bir işlem yapılması mümkün değildir.

TEILEN
Önceki İçerikPapaz Büyüsü
Sonraki İçerikBüyü Çeşitleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here