Eşlere Yapılan Bağlama Büyüsü

Büyü Bozmanın Yöntemleri

Büyü bozmada yöntem farklılığı, büyünün yapımı aşamasındaki yöntem farklılığı gibidir. Bir büyünün hangi yöntem ile ya da ne şekilde yapıldığı bilinmiyor ise, bozmak konusunda bazı zorluklar yaşanabilir. Bu nedenle büyü bozmanın yöntemleri hakkında özellikle büyüyü bozacak olan kişinin bilgisi olması önemlidir.

Ancak büyü bozma konusunda danışan kişinin bu anlamda herhangi bir bilgiye sahip olmasına gerek yoktur. Ve büyüler sadece uzman kişilerce bozulabileceği için, bu bilgilere dayanarak bir işlem yapmanız normal şartlar altında mümkün değildir. Bu bilgiler, sizlerin doğru kişiler ile çalışabildiğine ikna olabilmeniz için verilmiş olan ortak görüşlerdir.

Büyü Kaç Farklı Çeşitle Bozulur

Uygulanmasını uygun gören medyum tarafından onlarca, belki yüzlerce farklı çeşitte uygulama gerçekleştirilmesi mümkündür. Bunun bir reçete olduğunu ve bu reçetedeki ilaçların el yapımı olduğunu düşünün. Son derece fazla varyasyonlu bir süreç olduğunu bu şekilde anlayabilirsiniz.

Ama temelde manevi uygulamalarda ve özellikle büyülerin uygulanma şekillerinde süreçler benzerdir. Kara büyüler, kızıl büyüler, gri büyüler ve ak büyüler sıklıkla uygulanmakta olan büyü çeşitleridir. Enerjisi negatife dayalı olduğu için sonuçları da çok ciddi olan büyü türü ise kara büyüdür.

Büyü Bozarken Bilinmesi Gerekenler

Büyü bozulurken, danışılan uzman medyumun dikkat edilmesi gerekenler konusunda kişiye bildirmesi muhtemel durumlar vardır. Bu sadece tek taraflı bir süreç değildir, olmamalıdır. Verilen detaylar sıklıkla konu ile doğrudan ilişkilidir. Ancak büyü bozma süreçlerinde bazen gerekli olan durumlar sabit ölçüde görülebilir. Bunlardan bazıları ise şu şekildedir;

  • Büyü bozma seansları uygulanan kişinin evinin temiz tutulması gerekir.
  • Büyü bozma yapılan kişinin kıyafetlerine kişisel temizliğine önem vermesi gerekir.
  • Ani kararlar almamalı, çevresindekiler ile ilişkisinde pozitif olmalıdır.
  • Ayrıca süreç boyunca büyünün kesin olarak bozulacağına inanmalıdır. İnançsızlık, kişinin üzerindeki büyünün etkilerini artırdığı gibi bozma sürecini de riske sokabilir. Enerji ilimlerinde, kişinin enerjisinin ilimlerden daha yüksek tutulması beklenir.

Büyü bozma ve bozma yöntemlerinin çeşitliliği hakkında daha fazla bilgiyi hocamızı arayarak öğrenebilirsiniz. Eğer üzerinizde büyü olduğunu düşünüyor iseniz, bununla ilgili doğru desteği yine hocamızdan alabilirsiniz.

TEILEN
Önceki İçerikAyırma Büyüsü
Sonraki İçerikKavga Büyüsü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here