Büyüden Korunmanın Yolları

Büyü Belirtileri Nelerdir

Büyü belirtileri kişilerin üzerindeki etkileri izlemek ve var olan etkilere göre belli bir enerjisel teşhis koyarak büyüyü çözme üzerine gerekli bilgileri kapsamaktadır. Büyü belirtileri yaşayan kişilerin hayat kaliteleri büyük ölçüde azabilir, sosyal çevreleri azalabilir ve kendilerinde hayata devam edebilecek gücü bulamayabilirler. Büyülerine göre ciddi şekilde tehlike arz edebilir ya da kişinin hayatında çok ciddi değişikliklere uğramadan da varlığını sürdürebilir. Peki, büyü belirtileri nelerdir ve bunları nasıl anlayabiliriz?

Şüphesiz ki birincil öncelik, kişinin davranışlarındaki keskin değişimleri gözlemlemektir. Şüphe duyulan kişiyi izlemek en iyi yöntemdir. Ve bu yöntem sonrasında bir uzmana danışıp danışılmaması gerektiği konusunda da emin olunabilir.

Büyü Belirtilerini Anlama Yolları

Ancak yine de ortalama belirtiler, özellikle kara büyü için ortalama belirtiler şunlardır;

  • Kabuslar içinde uyanma ve uykuda stres altında kalındığı için çok terleme.
  • Takip edildiğini hissederek sürekli korku içinde olma.
  • Kişinin kaygılarında gözle görülür bir artış olması ve kapı sesinden bile ürkmesi.
  • Duruma göre aşırı agresif ya da aşırı pasif olması.
  • Kendini sürekli olarak isteksiz ya da halsiz hissetmesi.

Gibi durumlar büyülerin belirtilerinde şüphesiz görülen durumlardır. Ancak bunlar görülür görülmez, büyüden şüphelenmek akıllıca değildir. Başka bir nedeni de olabilir ve önce bu nedenler değerlendirilmelidir.

Büyü Belirtileri Nasıl Etki Gösterir

Büyü belirtilerinin etkileri değişkendir. Kötü niyetle yapılan büyülerde kötü etkiler, ak büyülerde ve birleştirme büyülerinde ise sadece bu büyülerin etkileri ortaya çıkar. Örneğin birine bağlama büyüsü yapıldıysa ve büyü yapılırken şeytani yöntemler tercih edilmediyse, büyü yapılan kişi herhangi bir rahatsızlık yaşamaz. Sadece ani bir şekilde büyüyü yaptıran kişiye bağlılık hissetmeye başlar. Bu bağlılık koşulsuz şartsız bir bağlılıktır ve mutlak devamlılığı vardır.

Ancak ayırma büyüsü gibi işlemlerde kişilerin yaşaması muhtemel ciddi sorunlar olabilir. Bunlardan başlıcası, ilişkiyi ayrılığa götürebilecek huzursuzluklardır. Bu huzursuzlukları yaşayan kişilerin eninde sonunda çevresinde kimle kalmaz ve kendi öfkelerinin altında ezilmeye mahkumlardır. Sebebi hiçbir şekilde anlaşılamayan ve tahammülsüz ilişkilerin ayrılıklarında büyü şüphesi pek tabii olasıdır. Büyü yapılan ya da yapıldığı düşünülen kişiler mutlaka hocamıza başvurmalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here