ayakkabı büyüsü

Biyoenerji Uzmanı Nedir?

İnsan ile evren arasındaki enerjiyi düzenleyen ve belirli bir şekilde işleyerek bu enerjiyi olumlu hale çevirip insanın ruhsal olarak pozitif bir hale gelmesini sağlayan alan biyoenerji alanıdır. Biyoenerji alanı üzerine çalışma yapan ve şifa dağıtıcı olarak görülen kimselere bioenerji uzmanı adı verilmektedir.

Modern tıbbın dışında tutulan bir alan olduğu için kendine bilimsel bir çalışma alanı bularak resmileştirilmiş bir mekanizma haline dönüşememiştir. Bioenerji uzmanları ile birlikte kişinin çeşitli ruhi hastalıkları belirli bir aşama kat etme noktasında fayda sağlamıştır.

Biyoenerji Uzmanı Nasıl Tedavi Eder?

Kişinin evrenden aldığı enerji vücudunda pozitif enerjiye düşünür. Dönüştürdüğü enerji vücudun belli alanlarında bulunan şifa noktaları olarak tarif edilmektedir. Bioenerji uzmanları da geleneksel tedavi metotlarının dışında bambaşka bir şekilde bir yöntem izlemektedir.

Kişinin vücudunda; avuç içinde ve parmaklarında bulunan enerji ve yine vücudunu belli merkezlerinde yer alan çakra adı verilen enerji merkezleri ile titreşimsel olarak aktif hale gelerek kişinin içinde bulunduğu duygu durumu daha farklı bir sürece döndürülür.

Bioenerji uzmanları ile beraber kişinin vücudunda yaşadığı denge sorunları ya da vücudunda yaşamış olduğu çeşitli hastalıklara çözüm yolu bulunabilmektedir. Buna örnek verecek olursak; bir tiroid hastası özel olarak biyoenerji seanslarına katıldığında bir süre sonra bu hastalığından şifa bulacaktır.

Herhangi bir alanda bir özel okulu ya da merkezi bulunmayan bioenerji uygulamaları kişinin kendi çabası ve o alana dair bir şeyler öğrenmek istemesi üzerine gelişebilecek ve bu şekilde kişi bioenerji uzmanı olabilecektir.

Biyoenerji Uzman Çalışmaları Sonucunda Neler Olur?

Bioenerji uzmanları tarafından yapılan kişisel tedaviler sonucunda kişinin hastalıkları günden güne gözlemlenerek azalmaya başlamaktadır. İlk karşılaşıldığı andan sonraki süreçte kişi kendini daha enerjik hissetmeye başlar.

Sindirim sistemi ve metabolizma faaliyetlerinde bir farklılık görülür. Bunun dışında uyku düzeni de tamamı ile belirli bir düzene girer. Görme, duyma gibi duyusal faaliyetlerinde de yine bir iyileşme görülmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here