Büyülerin Bilinen Etkileri

Bereket Büyülerinin Etkileri

Bereket büyüleri, özellikle maddi açıdan işleri zorluğa düşen kişiler için kurtarıcı nitelikte olabilir. Çağlar boyunca insanlar bereket büyülerini, doğada bulunan elementler yardımları ile uygulayarak enerjiyi nötrleme çalışmalarına yoğunlaşmışlardır. Çünkü manevi enerji olarak tanımlanan enerji, her ne kadar soyut bir kavram olarak düşünülse de, aslında üç boyutlu varlıklar gibi özelliklere sahiptir. Pek ala, bereket büyülerinin etkileri nelerdir ve hangi durumlar için uygulanması doğru olacaktır?

Bereket kavramı çoğunlukla kişilerle değil, mekanlar ile bağdaştırılır. Örneğin ”Bu evin bereketi yok, bu iş yerinin bereketi yok.” Gibi cümleler sıklıkla kurulabilir. Bunun en büyük sebebi, mekanda yaşanan her türlü olay ve durumun, mekanın enerjisine kalıcı olarak etki etmesidir. Bu sebeple pozitif enerji yüklü bir manevi enerji uygulaması yapılacaksa, mutlaka önceden kişi ya da mekanlar üzerinde enerji nötrleme işlemleri yapılması gerekmektedir.

Bereket Büyüleri Ne İçin Yapılır

Bereket büyüleri eskiden var olan ya da yeni açılmış bir iş yerinin ya da bir işin, beklenenden daha iyi şekilde seyir etmesi için yapılabilir. Ya da çok daha basit amaçlarla, hane halkının maddi bereketinin yerinde olması için uygulanabilir. Bereket büyüleri kişilere yapılabildiği gibi, mekanlara da yapılabilir.

Ancak genellikle mekanlara uygulanıyor olmasının sebebi, kazancın kişiler ile değil mekanlar ile ilişkili olmasından kaynaklıdır. Bu sebeple çoğunlukla bereket ile doğrudan ilişkili olan kişi ya da mekan tercih edilmelidir.

Bereket Büyülerinde Ne Gibi Durumlar Değişir

Bereket büyülerinde ilk değişen durum, kişinin işlerinin açılması ve aksiliklerin azalmasıdır. Genellikle iş sahibi pek çok kişi, önceden hesaplayamadıkları aksilikler karşısında zor duruma düşerler. Bereket büyüleri bu aksiliklerin yaşanmaması adına insanların ya da mekanların enerjileri üzerinde kalıcı etkiye sahip olan pozitif bir işlemdir. Yapılmasının pek çok yolu olduğu gibi, hocamız medyum Fikret, rahmani yolları tercih etmektedir. Rahmani yöntemler en güvenilir ve en kalıcı yöntemler olarak bilinir.

Bereket büyülerinin etkileri ve daha fazlası hakkında daha çok bilgiye sahip olmak için, iletişim bölümünde bulunan numaralar aracılığıyla medyum Fikret hocanın bizzat kendisine danışarak bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here