Halüsinasyon Nedir

Bağlama Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Büyü ile bağlanmış olan kişilerde korkunç etkiler çoğu zaman ortaya çıkmaz. Korkunç etkiler ortaya çıkıyor ise, bilinmelidir ki bu büyünün amacı sadece bağlamak değildir. Ayrıca kişiye kötülük yapmak isteniyor da olabilir. Bilinenin aksine ya da korkulanın aksine, bağlama büyülerinde durum sadece büyü ile etkilenmiş olan kişinin aniden bir başkasına aşk ile bağlanmış olmasıdır. Bağlama büyüsünün kişi üzerindeki etkileri, yazımızın devamındadır.

Bağlama büyüsünde ortaya çıkan etkiler, belirtiler ya da kişinin hal ve tavırlarındaki değişikler, belirli ölçülerde kişiye göre hafif değişiklikler gösterebilir. Ancak, ortalama değişiklik değerleri, herkesin kolayca anlayabileceği ve tahmin edebileceği şekilde seyir etmektedir.

Bağlama Büyüsü Yapılmış Kişilerin Davranışları

Bağlama büyüsü yapılmış olan kişilerde, söz konusu ortalama belirtiler;

  • Kişiler uyku halindeyken, aşık oldukları kişiyi sık sık rüyalarında görebilirler. Aniden onları aşırı şekilde arzulamaya başlarlar ve bu arzu miktarı öylesine güçlüdür ki; Kişinin uykusu bunun için bile bölünebilir.
  • Kişi ağır depresyon hali gibi durumlar içinde değildir. Aksine çoğu zaman enerjisi yüksek ve hayata karşı isteklidir. Çünkü buradaki arzu etme durumu, kişiye ayrıca iki kişilik hayaller de kurdurabilir. Bu da kişiyi daha azimli, daha istekli ve daha enerjili hale getirebilir.
  • Bir başka davranış ve etki ise, dışarıdan bakan gözlerin asla ihtimal vermeyeceği şekilde kişinin değişiklik gösteriyor olmasıdır. Elbette günlük hayatımızda başımıza gelen durumlar nedeniyle de hızı değişebilir. Ancak kelimenin tam anlamı ile eğer birisi ihtimal verilmeyecek ve mümkün görülmeyecek şekilde değişiklik gösteriyorsa, bu kişide bağlama büyüsü olduğunu gösterebilir. Daha önceden hiç ilgi duymadığı ya da istemediği birine karşı yüksek arzu durumu da bunlardan biridir.

Dışarıdan Bakıldığında Büyü Yapılıp Yapılmadığı Anlaşılabilir mi?

Sıradan insanların kesin olarak büyü tanısı koyması mümkün değildir. Fakat ihtimal vermek gayet tabii mümkündür. Kişide büyü olup olmadığını anlamada ortaya koyulan tüm doneler tutarlı olmalıdır. Eğer bunu yapabileceğini düşündüğünüz biri varsa ve kişi bu kişiye özellikle aşırı bir ilgi duymaya başladıysa, o zaman bunun üzerinde durmakta fayda olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here