bağlama büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü, amacını ve işleyiş şeklini ismi ile çok net anlatabilmektedir. Birinin, başka birine koşulsuz şartsız bağlanması durumunu ifade etmektedir. Büyünün yapıldığı kişiler, kelimenin tam anlamı ile büyüyü yapan veya yaptıran kişiye tapar derecesinde sevgi beslemektedir. Hatta ortaya çıkan durum tam olarak sevgi değil, mecburiyet gibidir.

Bu uygulama antik çağlardan ve kadim ilimlerden kalmadır. İnsanlık tarihinin bilinen ilk noktasından bu yana, başka birini arzulama ve onun için çeşitli eylemlerde bulunma durumu son derece gerçektir. Üstelik büyünün daha aktif olarak kullanıldığı yıllarda, en sık tercih edilen büyüler de yine romantik ilişki üzerine kurulmuştur.

Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır

Bağlama büyüsü sadece birini aşık etme amacı ile uygulanmaz. Sıfatı ve niteliği her ne olursa olsun herkes arasında yapılabilir. Kızıl büyü sınıfındadır ve birini başka birine karşı değil, başka bir yere bağlamak için de kullanılabilir.

Örneğin evini boşlayan ve saadeti dışarıda arayan kişiler için, eve bağlama büyüsü yapılabilir. Ya da işini önemsemeyen kişiler için işe, eşini önemsemeyen kişiler için eşe, çocuklarını veya anne babasını önemsemeyen kişiye de yapılabilir. Ancak, bağlama büyüsünün yapılabilmesi için, bu iki kişinin daha önceden mutlaka en az bir kere birbirlerini görmüş ve tanışmış olmaları gerekmektedir. Tanışmadığınız birini kendinize bağlamanız mümkün değildir.

Büyünün Etkileri Nelerdir

Büyünün kara büyüde olduğu gibi kişiyi çok kötü etkileyen yanları bulunmaz. Bu daha çok ortada kalmış bir eylem gibi görülebilir. Kişide elbette bazı değişiklikler gözlemlemek mümkündür. Ancak bunlar kişinin kendisine ya da çevresine zarar verecek nitelikte değildir. Büyünün bazı etkileri şu şekildedir;

  • Kişinin istek arzu ve enerjisi normalde olduğundan biraz daha fazladır. Bazen enerjisinin yüksek olması rahatsız edici olabilir.
  • Kişinin önceliklerinin ve hayata karşı bakış açısının bazı alanlarda değişiklik gösterebiliyor olması mümkündür.
  • Eğer hayatında biri varsa ve bu kişi büyüyü yaptıran kişi değilse, ondan aniden ayrılma kararı alabilir ancak ayrılma süreci gürültülü değildir.
  • Kişi bu süreçte bağlandığı kişiyi rüyasında sık sık görebilir, sürekli ondan söz edebilir ve onu insan üstü bir güzellikte görebilir.
TEILEN
Önceki İçerikKavga Büyüsü
Sonraki İçerikMedyum Nedir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here