Bağlama Büyüsü Tehlikeli Midir

Bağlama Büyüsü Tehlikeli Midir

Bağlama büyüsü tehlikeli midir? Amaç ve kullanılan metoda göre her büyüyü tehlikelidir ya da değildir şeklinde ayırabiliriz. Amaç eğer tehlikenin kendisiyse, o zaman elbette büyü tehlikelidir. Bağlama büyülerinde bu durum genellikle söz konusu değildir. Ancak insan oğlunun bin bir türlü hali de vardır. Eğer birine bağlama büyüsü yaparken amaç onun yuvasını bozup çocuklarını ve eşini kimsesiz bırakmaksa, bu son derece tehlikeli olabilir.

Eğer tam aksine var olan yuvasını kurtarmak ya da çok sevdiği için bir yuva kurmak için yapılıyor ise, burada bir tehlike yoktur. Özellikle de bu amaca giden yolda rahmani yöntemler kullanılması şiddetle tavsiye olunur. Şeytani olan hiçbir şeyden, hiçbir insanın uzun süre fayda görmesi mümkün değildir. Bu yüzden üçüncü sınıf medyumların vaatlerine inanmamak gerekir.

Bağlama Büyüsünün Tehlikeleri Nelerdir

Kötü niyetle yapıldığında hem büyü yapılan kişi hem de büyü yapılan kişinin çevresindeki kişilerde bazı duygu durum bozuklukları ya da değişiklikler olur. Genel olarak tehlike kelimesini açtığımızda hem bu duygu durum bozukluklarını hem de kişilerin içinde bulunduğu karmaşık durumu ifade edebiliriz.

Öyle ki, sonuca bakıldığında ortaya yıkılmış bir hane ya da yıkılmış kişiler çıkıyor ise, asıl bunları tehlike olarak görmek ve bunlardan söz etmek gerekir. Tehlike ortaya çıktığı anda, manevi ilimler konusunda tecrübeleri ya da okumuşluğu veya bilgisi olan kişiler bunların üstesinden gelmek için hocalara danışmaları gerektiğini bilirler. Böyle yapmak en doğrusu ve en güvenlisidir.

Bağlama Büyülerinin Yan Etkileri Olur Mu?

Rahmani yöntemlerle yapılan bağlama büyülerinin hiçbir yan etkisi olmaz. Şeytani yöntemlerle yapılan büyülerin yan etkileri olur fakat aynı zamanda bu büyüler amaçlarına da ulaşır. Genellikle sabırsız kişiler ya da aşırı etkiler peşinde koşan kişiler şeytani yöntemleri tercih ederler. Çünkü bilinen bir gerçek vardır ki, evrende negatif enerjinin yol alma hızı pozitif enerjiye göre kat ve kat daha fazladır.

Ancak yine bilinen bir gerçek vardır ki, negatif enerjinin evrendeki var oluşsal gerçekliği kısa süreliyken pozitif enerjininki ömürlüktür. Siz hangisini tercih ederdiniz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here