Geri Getirme Büyüsü

 

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü, kişinin sevdiği kişiye yapılan, o kişinin içine sevda tohumu eken, kişinin kendisine bağlanarak başka insanları görmemesini sağlayan çok etkili bir uygulamadır.

Peki bağlama büyüsü nasıl yapılır?

Bağlama büyüsünün sonuç verebilmesi için en az 21 gün beklemek gerekir. Bağlama büyüsü çok tehlikeli bir büyüdür. Kişinin kaderini değiştirir. Bu nedenle dinen yasaktır. Yapanın da yaptıranın da asla affı yoktur. Fikret Hocamız bağlama büyüsü yapmaz. Ama bunun yerine biyo enerji yoluyla insanlara pozitif enerji yükler, bu sayede insan üstündeki negatiflerden kurtulur. Ve sevdiği kişi, kişiye yaklaşmaya başlar.

 

Pozitif Enerji Çiftler Arasında Ne İşe Yarar?

Boşanmak üzere olan çiftlerin barışması, ayrılan çiftlerin yeniden bir araya gelmesi, evi terk eden eşin geri gelmesi, eşler arasındaki sevginin güçlenmesi için yapılır.Negatif enerjiler yok edilir ve çiftler eski haline geri döner.

 

Bağlama Büyüsü Dinen Yasak Mıdır?

Bağlama büyüsü kesinlikle yasaktır. Çünkü insanın kaderini değiştirir. Bu hak değildir. Fikret hocamız bağlama büyüsü yerine, insanın üstündeki musallatı ve negatifi alır. Yerine pozitif enerji yüklemesi yapar. Bu tamamen rahmani bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İnsanların yararına olacak çalışmalar dini açıdan uygundur. Bu nedenle hocamızın yapmış olduğu pozitif yükleme seanslarında hiçbir sakınca yoktur.

Pozitif enerji yüklemesi yaptırmak istiyorsanız hemen Fikret Hocamız ile iletişime geçin. İletişim : 0538 285 2936

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here