Bağlama Büyüsü Hangi Durumlarda Tutmaz

Bağlama Büyüsü Hangi Durumlarda Tutmaz

Büyü üzerine beklentisi olan hemen herkesin, büyünün tutup tutmadığı üzerine de merakı şiddetli seviyelere ulaşabilir. Büyü tutmadıysa bundan emin olmak ve tutmamasının nedeni üzerinde düşünmek istenilebilir. Büyünün kesinlikle ilk tercih olmaması gerektiği konusunda sizleri telkin etmeye gayret gösteren platformumuz, ayrıca onun hakkında en temiz bilgiye de en doğru kanallardan ulaşabilmenizi hedeflemektedir. Peki, bağlama büyüsü hangi durumlarda tutmaz ve başlıca nedenler nelerdir?

Pek çok etken göz önünde bulundurulabilir. Ancak büyü yapılmadan önce, büyüyü yapan kişinin neden tutmaz sorusu altındaki tüm ihtimallleri doğru şekilde değerlendirebiliyor olması buradaki başarı faktörü üzerinde de doğrudan etkili olacaktır. Bu durumda hikayenin tam olarak biliniyor olması, pozitif bir yaklaşıma neden olur.

Bağlama Büyüsü Neden Tutmaz

Bir büyünün tutmaması üzerine söz edilebilecek en büyük ve en sık karşılaşılan nedenler, aşağıdaki gibidir;

  • Büyüyü uygulayan kişinin, büyü üzerinde uzmanlık sahibi olmaması.
  • Büyü uygulanırken yapılması gereken okumaların eksik ya da hatalı olması.
  • Büyüde kullanılan organik materyallerin fazla ya da az olması.
  • Büyü yapılan kişinin üzerinde koruma için yapılmış manevi uygulamalar olması.
  • Büyü yapılan kişinin manevi inancının güçlü olması, kişiyi büyüye karşı dirençli hale getirebilir.
  • Büyünün sakin bir ortamda yapılmaması, onun doğru yere ulaşmasına engel olabilir.

Gibi etkenler ilk sıralarda sayılabilmektedir. Bu etkenler dışındakiler sık karşılaşılmayan ve daha basit daha az risk teşkil eden faktörleri kapsamaktadır.

Bağlama Büyüsünün Tutmadığını Anlamak

Bir büyünün kesin olarak tutması isteniyor ise, bunun büyü üzerinde hakimiyeti tam olan uzman bir medyum tarafından uygulanıyor olması çok önemlidir. Aksi takdirde sonuç almak mucize olacaktır. Tutmadığı üzerine kesin olarak emin olmak için ise, sabır önemli bir araç olacaktır. Sabırlı olmak dışında, kişinin davranışlarında hiçbir değişiklik gözlenememesi ya da danışılan kişiye ulaşılamıyor olması da bir şeylerin tersi gittiği üzerine ilk belirtiler olarak görülebilir.

Parapsikoloji ve bioenerji alanında uzman kişilerden yardım ya da bilgi almak, bilgiyi sıfır noktası olan gerçek kaynağından almak anlamına gelir. Bu nedenle hocamızı arayarak kendisiyle iletişime geçebilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here