En Etkili Bağlama Büyüleri

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusundan önce önce neden yapıldığını bilmek önem arz eder. Neden yapıldığı bilinirse, büyü hakkında daha duru ve daha şeffaf bilgi almak daha mümkün hale gelir. Günümüzde ayırma büyülerinin sıklıkla yuva yıkmak amacı ile kullanılmadığını belirtmek, ön yargılar üzerinde etkili olacaktır.

Örneğin, bazı durumlarda boşanmak istememesine rağmen eşine şiddet uygulayan eşler bulnabilir. Bu ilişkilerin bitmesi için her yol denenmiş olsa bile, kişilerden biri yıpranır haldeyken bitmemesi durumu söz konusudur. Böyle durumlarda manevi enerjiden fayda alınabilir. Ve ayırma büyüsünü yapmak veya yaptırmak gayet tabii mümkündür.

Ayırma Büyüleri Hangi Durumlarda Yapılabilir?

  • Ayırma büyüsünün yapılmasında amaçlar çok sınırlı ya da sade değildir. Sizler için yapılışındaki amacı belirleyen bazı durumlardan söz edelim;
  • Ayırma büyüleri sorunlu ilişkilerin bitmesi için çiftlerden biri tarafından yapılabilir.
  • Bazı aileler, onaylamadığı ilişkilerde ayırma büyüsünü evli veya evlenmek üzere olan çiftler için yaptırabilir. Ki en sık yapılma biçiminin bu olduğu da şüphe götürmeksizin söylenebilir.
  • Kıskanç insanların başkalarını ayırmak ve kendileri için elde etme amacıyla ayırma büyüsü uygulanabilir. Bu tip büyülerde amaç karanlık olduğu için, kara büyülerin tercih edilme sıklığı daha fazladır. Ancak çiftlerden biri bunu kendi istediğinde, rahmani yöntemler de uygulanabilir.

Ayırma Büyülerinin Kişiler Üzerindeki Etkileri Nasıldır?

Ayırma büyülerinin kişiler üzerindeki etkileri büyünün uygulanma şeklinde bağlı olarak değişir. Eğer rahmani yollar ile uygulandıysa ve niyet temiz ise, o halde kimsede kara büyü etkisi görünmez. Kişiler kabuslar görmez, paranoyak olmaz  veya takip edildiklerini düşünmezler.

Burada olan şey sadece niyetin gerçekleşmesidir. Fakat düşmanca bir tavır ile yapılırsa, o zaman çok ciddi problemler baş gösterebilir. Bunlardan başlıca olanları ise, kişilerin genel ruhani huzurlarında ciddi problemler yaşamaları olarak ifade edilebilir. Huzursuzluklar kendini aniden de gösterebileceği gibi, yavaş yavaş da ortaya çıkabilirler. Ortada eğer mümkün olmayan bir durum var ise, o zaman durumun büyü ile manipüle edilebildiği düşünülebilir. Bu ve bu gibi durumlar karşısında uzmanlara danışabilirsiniz. Hocamız büyü ve büyü bozma üzerine uzmandır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here