ayakkabı büyüsü

Ayakkabı Büyüsü

Büyüler, manevi enerjilerin özel ritüeller aracılığıyla yönlendirilmesi sonucunda gerçekleşen ruhani işlemlerdir. Bu işlemler sonucunda yönlendirilen enerjiler, ulaşacağı kişilere belirli tesirleri aktarırlar. Bu tesirler sonucunda ise büyünün yapılış niyeti gerçekleşir. Ayakkabı büyüsü, manevi enerjilerin en etkili kullanıldığı büyülerden biri olarak bilinir. Büyünün yapımında yönlendirilen enerjiler o kadar etkili ritüeller ile kullanılır ki aynı büyünün birden fazla niyete hizmet etmesi mümkün kılınır.

Evet doğru duydunuz, ayakkabı büyüsüyle birden fazla niyete yönelik işlem uygulamak mümkündür. Büyüler genellikle birden fazla niyete yönelik uygulanamazlar. Uygulanabilen büyüler bile benzer niyetlere aynı anda uygulanabilir olurlar. Fakat ayakkabı büyüsünün birbirinden zıt iki ayrı amaca hizmet etmesi mümkündür.

Ayırma ve Aşk Etkili Büyü

Pek sık rastlanmayan bir durum olan iki ayrı niyete yönelik tek bir büyü yapmak, ayakkabı büyüsü ile mümkündür. Büyünün ritüeli o kadar özeldir ki aynı işlem ile hem çiftleri ayırmak, hem de istenilen kişiyi kendine aşık etmek olağandır. Büyünün aynı kişiye uygulanması durumunda ise kişi partnerinden ayrılarak size aşık olacaktır. Bu etkisi ile sık tercih edilen ayakkabı büyüsünün herkes tarafından yapılması mümkün değildir.

Böyle özel bir büyüyü sadece işinin ehli medyumlar layığı ile uygulayabilir, tutmasını sağlayabilirler. Eğer ki bilinçsiz birisi ayakkabı büyüsünü kendi başına yapmayı dener ise büyünün yanlış yapılması ve geri tepmesi mümkündür. Bu durumda büyüyü yanlış uygulayan kişinin kısmeti kapanabilir. Eğer ki böyle bir risk almak istemiyorsanız büyünün yapımını medyum Fikret hoca gibi uzman ellere bırakmalısınız.

Ayakkabı Büyüsünün Etkileri

Ayakkabı büyüsü, hem ayırma hem de aşık etme tesirleri olan kuvvetli bir büyü olduğu için sıklıkla tercih edilir. Eğer siz de bu büyü ile arzularınızın karşılanmasını istiyorsanız birkaç önceliğiniz vardır. İlk olarak geniş bilgi birikimi ve tecrübeye sahip bir medyuma ulaşmalısınız. Ardından büyüyü yaptırma kararınızdan emin olmalısınız çünkü geri dönüşü olmayan bir büyüden bahsetmekteyiz.

Ardından büyü ritüelini yaptırabilirsiniz. Büyünün layığı ile yapılması halinde beklenenden bile kuvvetli sonuçlar alınacaktır. Büyü yapılan kişinin ilişkisine olan inancı ve bağlılığı hızla bitecektir. Ardından rüyasında dahi sizi görmeye başlayacak, huzurunu sizde bulacaktır. Bununla birlikte aşk doğacak, kaçınılmaz hale gelecektir. Büyü yapılan kişinin ilişkisini bitirip sizinle bir ilişki kurması an meselesidir. İşlem hakkında daha fazla detay için sitemizi takipte kalınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here