Bağlama Büyüsü Tehlikeli Midir

Avrupadaki Medyumlar

Dünyanın hemen her yerinde medyum ya da kendine medyum diyen insanlar bulunmaktadır. Fakat dünyanın her yerinde bu insanların sahteleri de bulunmaktadır. Asli olan şudur ki, gerçek bir medyum dünyanın neresinde olursa olsun üzerine düşeni yapabilir ve yan yana olmak gerekli değildir. Avrupadaki medyumlar aracılığı ile işlem yaptırmak isteyenlerin özellikle bu coğrafyaya kitlenmesinde bir amaç olmadığı söylenebilir.

Bu sebeple sizinle aynı dili konuşabiliyor olan bir medyuma başvurmak ve başvurulan kişinin gerçekliğinden emin olmak neredeyse tamamen yeterlidir.

Avrupa’da Türk Medyumlar Var Mı?

Avrupa’da yaşayan çok sayıda Türk olmasının yanı sıra, özellikle Avrupa’da tamamen ikamet eden medyumlar olup olmadığı konusunda net bir bilgi vermek güçtür. Fakat şundan söz edilebilir ki; Medyumlar kültürünün ve coğrafyasının enerjiye daha uygun olması nedeniyle orta doğudaki şehirleri tercih etmektedirler.

Türk kültüründe büyü, şamanlardan kalmış olan çok eski bir inanıştır. Ayrıca kültürümüzdeki yeri oldukça büyüktür. Günümüzde hala halk arasında sık sık lafı geçer ve şüphe duyulabilir. İhtiyacın çok olması nedeniyle, medyum sayısı da çoğalmıştır. Pek ala bu medyumların yarısından çoğunun gerçekliğinden şüphe duyulmalı ve birer şarlatan oldukları düşünülmelidir.

Avrupa’da Büyü Yapan Medyumlar Var Mı?

Bir medyum sizden binlerce kilometre uzakta da olsa üzerinizdeki büyüyü bozabilir ya da iradenizi büyü ile etkisi altına alabilir. Beşinci boyut varlıkların zaman ve mesafe ile ilgili ciddi sorunları yoktur. Aklımızın alamayacağı kadar yüksek zaman aralıkları ve mesafeler beşinci boyut varlıklar için evrensel ölçekteymişçesine küçük ve dikkate alınamaz derecededir.

Medyum ararken en çok dikkat edilmesi gereken şeyin medyumun konumu olduğu değil, medyumun yetenekleri, gerçekliği ve nitelikleri olmalıdır. Hocamız yüzlerce referansa sahip gerçek ve yüz yüze görüşmeler yapan bir medyumdur. İlminden şüphe duyulan kişiler ile çalışmalar yaparak vakit kaybetmemek sizler için en doğrusu olacaktır. İlmi konulardaki belirleyici önemli etkenler ise, sizinle doğru şekilde empati kurabilen medyumların doğru teşhisler koyarak doğru adımlar atmasını temsil eder. Çelişkili iddiaları olan kişiler, medyum ya da değil muhakkak güvenilmemesi gereken kişilerdir. Gerçek medyum arayışınızda hocamız ile iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here