Aşk Büyüsü Yapılan Kişiler

Aşk ve Sadakat İçin Yapılan Büyüler

Aşk ve sadakat duyguları, birlikte olduğu sürece insana en iyi an ve duyguları yaşatabilir. Ancak aşk olduğunda ve sadakat olmadığında, ya da tam tersi sadakat olduğunda ve aşk olmadığında ortaya büyük ilişki problemleri çıkabilir. Ki genelde bu ikisini bir arada bulmak veya bulduktan sonra da bir arada tutmak oldukça zordur. Aşk ve sadakat için yapılan büyüler ise bu iki duyguyu daima bir arada tutmaya yaramaktadır.

Aşk yüksek tutku içermesine rağmen, beraberinde sadakat duygusu kazanılmadığı sürece aşık olduğunu düşünen insanların kararları da çok değişken olabilmektedir. Bu gün her şeyden daha çok arzuladıklarımızı, yarın o kadar da çok istemiyor olabiliriz. Tam bu noktada sevgi ve sadakat duygusu, aşkın tamamlayıcısıdır.

Evlilikte Aşk ve Sadakat Büyüleri

Pek çok kişi, büyülerin ve özellikle rahmani büyülerin sadece evlilik bağı olması şartı ile mi yapıldığını merak etmektedir. Bunun cevabı hayır olarak verilebilir. Herhangi bir büyü yapmak için, evlilik gibi bir şart söz konusu değildir. İki kişi arasında romantik türden herhangi bir bağ olması, iki kişinin birbirini sevmesi, iki kişinin herhangi bir türden ilişkisi olması gayet yeterlidir.

Ancak çoğunlukla bu büyülerin evlilikte tercih ediliyor olmasının nedeni, zaman içinde evliliklerin kavga ve tartışmalar gibi sebeplerle yıpranıyor, yıpratılıyor olmasıdır. Evlilikleri tehlikede olan insanlar içinse aşk ve sadakat büyüleri bir nevi duygu tazelemektir.

Sadakat ve Aşk Büyüleri Rahmani Mi?

Her büyü, farklı tür ve çeşitlerde yapılabilir. Ancak ülkemizde kara büyülerin yapılışı sık tercih edilmemektedir. Çünkü vicdan ve etik değerlerimiz oldukça yüksektir. Fakat bu, her büyünün, herkes tarafından doğru yöntemle yapıldığı anlamına gelmez. Herhangi bir manevi işlem yaparken tercih edilebilecek tek doğru yöntem, rahmani yöntemlerdir.

Aşk ve sadakat büyüleri kızıl büyüler aracılığı ile de yapılabilmektedir. Bu yüzden üçüncü sınıf bir medyuma danıştığınızda, uyguladığı büyünün çeşidi ne yazık ki rahmani olmayabilir. Hocamız medyum Fikret, sadece rahmani işlemler uygulamakta ve etik ya da vicdan kavramlarının sınırlarına çıkmamaktadır. Detaylı bilgi için arayabilir ya da yazabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here