aşk tılsımları

Aşk Tılsımları

Nasıl ki bilim, hayatta birçok sorunumuza çözüm olabiliyorsa; ruhani ilimler de belli sorunumuzun çözümüne sahiptir. Hatta ruhani bilimleri inceleyen metafiziğin anlamı bilimin, fiziğin, ötesi olarak bilinir. Yani bilimin yetersiz kaldığı anlarda başvurulan ruhani ilimler, hayatınızda yaşayabileceğiniz birçok sorundan kurtulmanızda yardımcı olabilir. Aşk tılsımları, ruhani ilimler ile uygulanan işlemlerden en çok faydası görülenidir.

İnsanlar, günümüzdeki hayat koşullarının zorluğu da eklenince mutluluğa daha fazla ihtiyaç duymaya başladılar. Bunun yolu da birlikte mutlu olabileceğin birini bulmaktan geçer derler. Aşk, iki taraf birbirine beslediğinde çok güzel bir duygudur. Fakat tek taraflı aşk can yakıcı bir şeydir. Aşık olduğu kişiden karşılık alamayanların başvurabileceği aşk tılsımının etkileri çok güçlüdür. Bu derece etkili olan ruhani işlemler uzman bir medyum tarafından yapılır ise istenilen sonuçları verecektir.

Tılsım ile Büyü Uygulamaları

Büyü uygulamalarında tılsım, antik çağlardan kalma bir yöntemdir. Öte alemsel güçlerden faydalanma amacı ile yapılan ruhani işlemler genellikle büyü ritüellerinden oluşur. Çünkü bu işlemler daha kolaydır. Fakat etkili olması bakımından gelmiş geçmiş en kuvvetli büyü işlemleri tılsımlardır. Çünkü tılsım uygulamasında kullanılan teknikler sayesinde, bir büyü işleminin on katı enerji tüketilir. Bu enerjiler büyülerin etkilerini belirlediği için tılsımlar daha fazla öte alemsel enerji ile yüklü olur. Bu yük ise istenilen sonuçların daha güçlü bir şekilde tılsımın sahibine çekilmesini sağlar.

Anlayacağınız üzere aşk tılsımı ile yapılan bir aşık etme işlemi, büyünün yapıldığı kişiyi direkt olarak tılsımın sahibine çekecektir. Aralarındaki çekim karşı konulamaz olacağı gibi aşkları da saf olacaktır.

Aşk Tılsımı Nasıl Yapılır

Uzman bir medyuma yaptırılan aşk tılsımının etkileri yıllarca sürebilir. Tılsım ne kadar incelikle yapılırsa etkilerinin süresi de o kadar fazla olur. İşini bilen bir medyum gerekli bilgilere ve doğru malzemelere sahip ise istenilen sonuçları veren bir tılsım yapabilir. Fakat büyülü tılsımlar konusunda uzman bir medyum aynı bilgiler ve malzeme ile istenilen sonuçları veren bir tılsım yapacağı gibi süresini de maksimum olacak şekilde yapar.

Yani aşk tılsımı gibi tılsım uygulamalarının etkilerinin ne kadar uzun süreceği, tılsımı yapan medyumun tecrübelerine bağlıdır. Kendinize aşık etmek istediğiniz kişi ile ilgili bilgileri uzman bir medyuma gidip verdiğinizde; sizin için hazırlayacağı tılsım minimum 5 yıl o kişiyi size aşık edecektir. Bahsettiğimiz gibi özel medyumlar ise bu sürenin 50 yıl olmasını bile sağlayabilir. Bu nedenle büyü uygulamaları söz konusu olduğunda doğru medyum seçimine çok dikkat etmek gerekir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here