Aşk Büyüsünün Sonuçları Nelerdir

Aşk Büyüsünün Sonuçları Nelerdir

Aşk büyüsünün sonuçları nelerdir? Zamanın başlangıcından beri insanların sahip oldukları belli ihtiyaçlar ve duygular vardır. Bunlardan en temelleri; beslenme, barınma, üreme gibi sıralanabilir. Söz konusu duygular ise sevme, üzülme, heyecanlanma gibi uzayıp gider. Bu ihtiyaç ve duygular zaman zaman insanlara aşk gibi hisler de verebilir. Fakat aşk denilen şey karşılığı alınamadığında mutsuzluk duygusunu devreye sokar. Bu nedenle aşk büyüsü gibi bir uygulamanın geçmişte de günümüzde de tercih edilmesi normaldir.

Aşk büyüleri sayesinde iki birey birbirine aşık edilebilir ve aşkları bu büyü sayesinde devamlılık sağlar. Aklınızda büyünün sağlayacağı aşk gerçek aşk mıdır ki gibi sorular döndüğünü tahmin ediyoruz. Aşk büyüsünün birden çok çeşidi vardır. Hatta en çok çeşidi olan büyülerden biri aşk büyüsüdür. Çünkü insan mükemmeliyetçiliğinden kaynaklı olarak bu büyü defalarca geliştirilmiştir. Bazı aşk büyüsü yöntemleri irade kontrolü etkisine sahip olsa dahi, gerçek aşka ulaşmayı sağlayan saf yöntemler de vardır.

Aşk Büyüsünün Etkileri

Aşk büyüleri, eğer irade kontrolü içermeyen yöntemler ile uygulanırsa; kişilerde fazladan mutluluk görülebileceği gibi büyünün yapıldığı kişinin hayata bakış açısı iyi yönden değişecektir. Kara büyü yöntemleri ile yapılmadığı sürece hiçbir kötü etkiye sahip olunmayan bu uygulamalar, uzman medyumlar tarafından yapılır ise iyi sonuçlar vermektedir.

Fakat yine de dikkatli olmak ve büyü yaptırma kararından emin olmak gerekir. Çünkü güçlü bir aşk büyüsünün sonuçlarından pişman olabilirsiniz. İyi tanımadığınız ama aşık olduğunuz birine yaptıracağınız büyü onu size aşık eder. Fakat daha sonra sizin aşkınız biterse ve o kişi özünde kötü biriyse sizin ondan ayrılmanıza izin vermeyip size zarar verebilir. Bu tür ihtimalleri göz önünde bulundurmakta fayda vardır.

Aşk Büyüsünün Yapımı

Aşk büyüsünün en temel uygulanışı için bir adet kırmızı kurdele, bir tane mum ve büyünün yapılacağı kişinin sureti gerekir. Gece yarısından sonra sessiz ve kimsenin olmadığı bir yere geçilip mum yakılır. Mumun ışığında kişinin suretine odaklanılır ve kurdele fotoğraf veya kişiye ait bir eşya olabilecek suretin etrafına sarılıp düğüm atılır.

Düğüm atılırken aşk büyüsü Hüddam’ına seslenilir. Ardından düğümün ucu mumda yakılıp mühürlenir. Bu işlemden sonra düğümlenmiş suret toprağa gömülür ve büyünün etkileri beklenir. Yavaş yavaş gerçek aşk yeşerten bir yöntem olduğu için tutması 40 gün sürecektir. Kendinden emin yapılmaz ise Hüddam size istediğinizi vermeyeceği için kafayı tamamen boşaltmak gerekir. Aşk büyüsüyle sevdiğine kavuşmak isteyen ve kesin sonuçlar bekleyen kişilerin uzman bir medyuma başvurmasını tavsiye ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here