Aşık Etme Büyüsü Etkili Midir

Aşık Etme Büyüsü Etkili Midir

Hemen herkesin aklında aşık etme üzerine normalin dışında fikirler üzerine düşünmek gelmiştir. Çoğu insan için ise bu sıra dışı durum, büyü olarak tanımlanır. Aşık olma hissi insanın vücut kimyasında o kadar çok değişikliğe sebep olur ki, kişi kendini daha hiç olmadığı kadar mutlu hissedebileceği gibi, mutsuz da hissedebilir. Ve hissedilen bu duygulardan karşılık alınamadığında, aşık etme büyüsü etkili midir gibi çeşitli araştırmalar yapılabilir.

Büyü ya da manevi ilim hakkında etki yorumları, büyünün yapılma türüne bağlıdır. Aşk ve izdivaç niyeti ile yapılan büyülerin neredeyse tamamında niyet saf ve temiz olduğu için, uygulanma aşamasında da uygulandıktan sonrasında da ortaya problem çıkma ihtimali de yok denecek kadar azdır. Ve elbette, büyü doğru uygulandığında etkileri kişileri hayrete düşürebilecek kadar yoğun olabilir.

Aşık Etme Büyüsünün Etkileri Kuvvetli Midir?

Kuvvet kelimesine yüklenen anlama göre cevabı değişebilen bir sorudur. Elbette istenen durumun elde edilebilmesi nedeniyle bu niyetle yapılan büyülerin oldukça güçlü olduğu söylenebilir. Ancak kuvvet kelimesi ile kastedilen şey büyünün etki süresi ise, hemen hemen her büyü başkası tarafından bozulmadığı takdirde etkilerini ömür boyu sürdürebilir. Ayrıca genelde büyü yapılan kişi, üzerinde büyü olduğunda dair şüphelere sahip değildir. Eğer ortaya çıkan izdivaç yaşanması imkansız gibi görülen bir birleşmeyi temsil ediyor ise, ancak o halde bu durumdan başkaları şüphe duyabilir.

Ne Tür Büyüler Kişi Üzerinde Daha Etkilidir?

Özellikle adak adanarak ve birden fazla aşama tamamlanarak uygulanan büyülerin kişiler üzerinde daha etkili olduğuna dair yaygın inanışlar mevcuttur. Tam olarak doğrulanamasa bile, antik çağlardan kalma ritüellerin yoğun ve güçlü enerjiler ortaya çıkarttığı gerçeği herkesin malumudur. Fakat bu, şu demek değildir; ”Antik büyüler her durumda kullanılmalı!” Aksine, kişi üzerinde neyin etkili olacağı, uzman olmayan kişiler tarafından tam bir muammadır.

Kişinin yaşı, manevi enerjisi, ruhani bütünlüğü, cinsiyeti ve benzeri pek çok etken, kişiye hangi büyünün daha etkili olacağına dair bazı fikirler verir. Burada önemli olanın, uzman görüşü olduğu fikri her kesim tarafından sabittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here