Almanya Medyum

Aynı veya farklı bir inanca mensup birçok kişi, spirütüel ilimlerden zaman zaman faydalanmak isteyebilir. Hatta öyle ki bu ilimler, onlar için bazen en büyük şans ya da tek şans bile olabilir. Böyle durumlarda avrupanın bazı yerlerinde yaşayan kişiler de medyum arayışında girebilir. Peki, Almanya medyum hocalar kimlerdir, nasıl ulaşılır ya da medyumlar uzaktan da seans gerçekleştirebilir mi?

Enerji ilimlerinde kişi ile yan yana olmak sürece katkıda bulunabilir. Ancak danışan ile danışılan arasında fiziksel bir bağlantı olmasına gerek yoktur. Teknolojik imkanların gelişmesi ile beraber, ruh bilimciler ve medyumlar da etki alanlarını genişletmiştir şeklinde cümle kurabiliriz. Hocamız, görüntülü bağlantılar aracılığı ile seanslar gerçekleştirebilmekte ve bu seanslardan %100 pozitif sonuç almaktadır.

Almanya’daki Medyum Hocalar

Zaten gerçek medyumların çok ama çok az olduğunu düşünürsek, bir Avrupa ülkesinde de sizinle aynı dili konuşan ya da kültürünüze veya inancınıza ait bilgisi olan medyum bulmak kolay değildir. Hocamız dünyanın her yerinden danışan kabul etmekte ve randevulaşabilmektedir. Ancak yine de gelme imkanı olmayan kişiler için seanslarını randevulu şekilde uzaktan görüntülü ve sesli iletişim ağlarını kullanarak gerçekleştirmektedir.

Orta doğunun kadim kültürlerine ve ilimlerine sahip olmayan aslen avrupalı olan medyumlar, ne yazık ki gerçek bir işlevselliğe sahip değillerdir. Bu nedenle mutlaka ama mutlaka İslami konularda da bilgi sahibi ya da etkinliği olan kişileri tercih etmek gerekmektedir. Tabiri caiz ise, medyumluk adı altında şarlatanlık yapan kişilerden uzak durmak önemlidir.

Almanya’da Türk Medyumlar Var Mı?

Almanya medyum arayanların, sık sorduğu sorulardan biri de bulundukları bölgede yaşayan medyumlar olup olmadığı konusudur. Tek tek isim saymak ya da sayılan isimlerin gerçekliği hakkında yorum yapmak etik dışı bir davranış olacaktır. Bu nedenle sorunuzun cevabı, mantığınızda ve vicdanınızdadır.

Kendisinin medyum olduğunu iddia eden insanlar, dünyanın her yerinde bulunmaktadır. Nitekim sonuç veren medyumlar arıyor iseniz, muhakkak hocamız gibi alanında uzman ve işinin ehli kişiler ile çalışmanız gerekmektedir. Hocamıza iletişim bölümünde bulunan numara aracılığı ile ulaşabilir, onu arayabilir ya da ona yazabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here