Adet Kanı Büyüsü Nedir

Adet Kanı Büyüsü Nedir

Çoğu kan büyüsünde olduğu gibi adet kanı büyüsündede amaç daimi olarak karanlığı ifade eder. Özellikle insan kanı ile yapılan büyülerin kara büyüyü ifade etmesine şaşırmamak gerekir. Kara büyülerin yapılışlarında kan kullanılmasının sebebi, büyünün doğru kişiye ulaşabilmesini amaçlar. Bu gibi büyülerin yapılmasında cinler kullanıldığı için, kişiden bir parça alınması çok normaldir. Peki, adet kanı büyüsü nedir ve ne amaçlara hizmet eder?

Ancak kişiden her zaman bir parça almak ve biyolojik olarak kişiyi tarif edebilen bir parça alabilmek kolay değildir. Bu yüzden kan ile yapılan en sık büyü, adet kanı büyüsüdür. Aynı evin içinde yaşayan kişiler, bu kişilerin adet kanlarına kolay ulaşabilir. Çünkü kanı tutan nesneler, evdeki çöplerde kolayca bulunabilir.

Adet Kanı Büyüsü Neden Yapılır

Büyünün kesin olarak kişiye ulaşmasında kullanılması şart olan şey adet kanı değildir. Ancak ulaşılabilmesi en kolay kan da şüphesiz ki adet kanıdır. Bunun bir kan parçası olması da şart değildir. Tırnak ya da deri de olabilir. Fakat kişiden bunları almak da mümkün değildir.

Kan büyülerinin yapılmasında en sık kullanılan kan biçiminin adet kanı olmasının en büyük sebebi budur. Ve bu kesinlikle şart değildir. Büyünün adını buradan alıyor olmasının sebebi, ele geçirilebilecek en kolay materyal gibi olmasından gelir. Bu gibi büyülerin yapılamsında büyü amaçlardan birisi, kişileri ayırmak, ruh hallerini bozmak, kişilere musallat bırakmak gibi kötü amaçlar olabilir. Yine de günümüzde en sık kullanılma biçimleri evli çiflerin başlarına bela açmak ve onları ayırmak üzerinedir.

Kan Büyülerinin Etkileri Nelerdir

Kan büyülerinin etkileri kara büyülerin etkileri ile neredeyse bire bir aynıdır. Bu etkiler ile karşılaşan kişilerde büyünün yapılma amacına göre tehlikeli bazı durumlar gözlemlenebilir. Bunların başlıcaları ise şu şekildedir;

  • Ani öfke kontrolsüzlükleri kişide başgösterebilir.
  • Kişiler uygusuzluk ve kabuslar ile mücadele edebilir.
  • Bazı durumlarda kişilerde musallat durumları görülebilir.
  • Musallat durumlarında musallat olan cinlerin kişilere aşık olması durumları görülebilir.
  • Aşık olan cinlerde ise durum, kişinin kendisinden çok çevresindekilere zarar verme üzerine kuruludur.
  • Özellikle eşleri ayırmada cinler eğer aşk ile musallat edildiyse, o zaman büyü yapılan kişi değil büyü yapılan kişinin eşi çok ama çok zor günler geçirebilir.

Bu gibi durumlarda kişilerin bakım yaptırmak amacı ile uzman medyumlara danışması son derece önemlidir. Sorunu çözmek için ne kadar erken adım atılırsa, o kadar iyi sonuç alınır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here