bağlama büyüsü belirtileri

41 İğne Büyüsü Nedir

41 iğne büyüsü, sabunla ya da bez bebekler ile yapılan bir kara büyüdür. Tüm kara büyüler arasında, en tehlikeli olanlarıdır. Büyüyle beraber yaşanan cin musallatları, kişinin kendisi gibi olmadığı bir döneme girmesine neden olur. 41 iğne büyüsü nedir diye merak ediyor iseniz, uzmanın dilinden tüm merak ettiklerinizi sizler için anlatacağız.

41 iğne büyüsü, 41 düğüm büyüsüne benzemektedir. Her iğne bir niyeti temsil eder. Fakat düğüm büyüleri, sadece niyetlerin gerçekleşmesi için yapılır. İğne büyülerinde eğer kullanılan iğne 40 tane değil 41 taneyse, fazladan koyulan iğne genellikle sonu temsil etmektedir. Elbette büyü, kişilerde fiziksel sorunlara yol açmaz. Ama kişilerin birbirlerine fiziksel olarak zarar verebilmeleri için dolaylı bir süreç yaratabilir. Bu da 41 iğne büyüsünün çoğu kişi tarafından ölüm büyüsü olarak anılmasını sağlamıştır. Fakat bu tip kuvvetli büyüleri icra edebilen pek fazla kişi yoktur. Yani biri size büyü yaptırmış olsa ile, bunun böyle bir büyü olması neredeyse mümkün değildir. Mümkün olsa bile, etkileri şiddetli yaşandığı için üzerinizde bu büyünün olduğunu anlamanız oldukça kolaydır. Ve böylece büyüyü bozmak da mümkün hale gelir.

41 İğne Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

41 iğne büyülerinde etkiler aşama aşama ilerlemektedir. Öncelikle kişinin iş ve aşk kısmeti kapanır. Daha sonra yapmak istediği hiçbir şeyi yapamayacağı bir aksilik dönemine girer. Hemen ardından kişi korku ve kaygı gibi duygularla boğuşmak zorunda kalır. Eğer büyü beraberinde bir cin musallatına sebep olduysa, büyü yapılan kişinin normal davranışları tamamen değişir.

Bir insanın başına gelebilecek tüm kötü şeylerin toplamı, bu lanetli büyüde yer almaktadır. Hiç kimse böyle bir büyüyü yaparak lanetlenmeyi göze almamaktadır. Ancak ülkemizde bu büyüden muzdarip olan kişiler olduğu da kesin olarak bilinmektedir.

41 İğne Büyüsü Nasıl Sonuçlanır?

41 iğne büyüsü, büyünün bozulmasıyla ya da amacına ulaşmasıyla sonuçlanır. Sonuç aşamasında anlatılacak şeyler kan dondurucu ve ürkütücü olduğu için; Siz okurlarımızın karamsar bir bakış açısı edinmemeniz ve gereksiz yere korkmamanız için paylaşmayı doğru bulmuyoruz. Ancak hayatınızda ters giden bir şeyler varsa, bunun üzerine daha çok düşmenizi önerebiliriz. Detaylı bilgi almak için, hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişim kurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here