Mutsuz Bir Aile Olmanın Gerçek Sebebi

 

Mutsuz Bir Aile Olmanın Gerçek Sebebi

Boşanmaların ilk sebebi geçimsizliktir. Peki çiftler her şey mükemmel gidiyorken neden bir anda boşanma noktasına kadar gelirler? Bu yazımızda bu konuyu irdeleyeceğiz.
Herşey çok güzel başlamıştır oysa. Mükemmel bir ilişki, şahane bir düğün, iyi bir kayın valide ve kayın peder.
Bir gün, eşinizle aranızda hiçbir problem yokken, bir anda aranıza soğukluk giriyor. Sürekli kavgalar etmeye başlıyorsunuz. Eşiniz eve ya geç geliyor ya da gelmiyor. Size olan ilgisi en aza iniyor. Kendinizi günden güne daha yalnız hissediyorsunuz.
Hatta günden güne başınız daha çok ağrıyor. Yataktan kalkacak enerjiyi kendinizde bulamıyorsunuz. O kadar yorgun hissediyorsunuz ki bırakın eşiniz ile ilgilenmeyi güne başlayamıyorsunuz bile uykusuzluktan.
Uykusuzluğun yanı sıra sanki biri kalbinize bir bıçak saplamış gibi hissediyorsunuz. Hayır hayır bu sadece bir his değil diyorsunuz, kesinlikle bir hastalığınız olduğunu düşünüyorsunuz. Bir çok  muayene ve tetkik sonucunda hastalık ile ilgili hiçbir şey çıkmıyor.
İşte bu noktada devreye görünmeyen şeyler giriyor. Belki de çare bulamadığınız tüm sıkıntıların sebebi size yapılmış olan bir büyüdür. Üstünüzde bir büyü bir musallat olup olmadığını kontrol ettirmek, bakım yaptırmak için Medyum Fikret Hoca ile iletişime geçin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here