Farkımız

Medyumlar ruhlar ile insanların iletişime geçme yeteniğine sahip duru görü alabilen nadir kişilerdir.Günümüzde Medyumlar genelikle gelecekten geçmişten anlık yaşanmış bilgiler almaya çalışarak ve bunları insanlara aktarmaya çalışırlar.İnsanların her geçen gün geleceği merak etme duygusu medyumlara başvurma ihtiyacı doğurmuştur. İnsanların Medyumlardan beklentisi Fal Yıldızname Büyü Sihir Vefk Tılsım Celb Gibi kötüye yönelik İşlemi yapmak istemesidir… Medyumlar Fal Büyü Sihir tılsım Gibi İşlemlerde Sufli cinlerden,şeytani varlıklardan yardım alarak bilgi aktarımı yapıp işlem yapmaktadırlar.Günümüzde internette Büyü Fal gibi Rahmani olmayan işlemleri medyumlardan talep etmektedirler…

Medyumlar ile Hoca arasındaki bir takım farklılıklar vardır.İnternette sosyal medyada medyumlara hoca , hocalarımıza medyum gözüyle bakılmaktadır. Günümüzde medyumlar fal büyü sihir tılsım gibi insanların kötülügüne yönelik iradesine etki edecek tarzda işlemler yapmaktadırlar.Bu Fal Büyü Vefk Tılsım gibi işlemlerin bir çoğu Rahmani olmayan dinimizce günah olan çalışmalardır.. Maide süresi 90.ayetinde Allahın bize bildirdiği gibi İçki Kumar Fal şeytanın okları gibidir.Bu ayette Rabbimiz bize fal baktırdığımızda şeytanın sufli cinlerin bize daha çok musallat olabileceğini bildirmiştir. Bizim farkımız rahmani cinlerle hüddam;hadim ve bir takım rahmanilerden yardım alarak çalışmalar yapmatayız.Şeytanilerle çalışmadığımız için Fal değil Rahmani boyutta bakım yapıyoruz. Bizim Bakımlarımız Fal değildir.Gaybı Allahtan başkası bilemez sadece gelecekten öngörü yapabiliriz.

Gerçek Hoca kimlerdir; İnsanları Büyü Fal Gibi seytanı Yani Allahın Haram kıldığı şeyleri insanlara söyleyip uyaran ,Kurana ve ehli sünnete göre hareket eden ve bu yolda hareket etmesini tavsiye eden insanlardır… Medyumların bir çoğu Fal bakıp Büyü yaptığı için medyuma hoca demek ne kadar doğru takdirinize bırakıyoruz.

Fikret Hoca’mız İsminin başına Medyum koymasından rahatsızdır fakat günümüzde insanlar internette Gerçek hoca araştırması yaparken medyum diye aramaktadır. Fal Büyü Yapan medyumlar hem büyü yapıp hem büyü bozabileceğini ifade ederler.Bu yol tek taraflıdır seytanılerle çalısıp Allah şirk kosup Fal Büyü Gibi işler yapan Ya da Rahmanilerle çalışıp Danışmanlık ve  Büyü Bozma Gibi durumlara yardımcı olup Kurana Sünnete göre hareket ederler. Biz işlemlerimizde Kuranda yeri olmayan iç çamaşırı, adet kanı, tırnak, saç,idrar gibi şeyler istememekteyiz.

Dinimizde Büyü Vefk Fal olayları Kuranda ayetlerle hükmü bellidir.Büyününü İyisi ve Kötüsü olmaz.Hepsi dinimizde haram kılınmıştır.

Fikret Hoca’mızın ne şekilde çalışma yaptığını yukarıdaki açıklamamızda anlattık anlayışınız için teşekkür ederiz…

Not: Fal ,Büyü ,Sihir ,Tılsım tarzı şeyler kesinlikle yapmamaktayız ve haram olan birşeyi kimse helal kılamaz bununda bilincide olmalıyız..